Romantiškos vietos pasimatymams Kaune

 
Daugiau nei prieš ketvirtį amžiaus pasirodęs filmas „Mano mažytė žmona“ – vienas iš romantiškiausių kino kūrinių, kur veiksmas vyksta būtent Kaune. Pagrindiniai jo herojai Rūta ir Linas susipažįsta Laisvės alėjoje bei pasimatymų metu šnekučiuojasi Zoologijos sode. Nors tai tėra filmas, tačiau paremtas realybe, o per tuos kelis dešimtmečius beveik niekas nepasikeitė. Šiandien įsimylėjėliai susitinka vis dar toje pačioje Laisvės alėjoje ar leidžiasi į pasivaikšiojimus tame pačiame Zoologijos sode.

Taigi, kokios yra pačios romantiškiausios laikinosios sostinės vietos, kuriose kauniečiai skiria pasimatymus?  

Dovilė: „Geriausios vietos: prie Kauno pilies, ant Panemunės tilto, Vienybės aikštėje, Ąžuolyne prie stumbro, Dainų slėnyje, prie Zoologijos sodo, Aleksoto apžvalgos aikštelėje bei Laisvės alėjoje prie fontano“.

Ineta: „Jeigu norime pavalgyti, einame į kavinę „Skliautas“, jeigu norime ko nors netradicinio – Soboro rūsyje yra aklųjų labirintas. Jeigu norime kultūros, einame į Žilinsko galeriją, o pasiilgę gamtos – kulniuojame į Nemuno saloje esantį pušynėlį. Jei užsimanome intymumo – visada galime grįžti namo“.

Artūras: „Kai tik pasibaigia Sargėnai, prasideda pėsčiųjų takas, kuris tęsiasi iki Domeikavos bažnyčios. Einant juo vėlai vakare arba naktį gridisi tik lakštingalos čiulbėjimas ir žiogų svirpimas, nuostabiai kvepia pakraštyje žydintys medžiai. Turbūt Kaune nėra kitos vietos, kur būtų ramiau“.

Paulius: „Galima susitikti prie Kauno marių ir pasivaikščioti iki Pažaislio vienuolyno ar Kauno jachtklubo, pasigrožėti mariomis, smėlėtais krantais, pušynais, jachtomis, pasėdėti, pasišnekučiuoti, o įsidrąsinus – ir pabučiuoti kartu esantį žmogų. Žinoma, tai galioja tik pirmiesiems pasimatymams, nes po to jau drąsintis nebereikia, nes ir taip sunku lūpas nuo lūpų atitraukti“.

Arūnas: „Svarbiausia ne kur, o su kuo. Tačiau romantiškos vietos susitikimams gali būti prie Sporto halės šalimais Ąžuolyno parko, Petrašiūnuose prie Marių ar tiesiog Laisvės alėjoje“.

Lina: „Soboras, Laisvės alėjos fontanas, Miesto sodas, Rotušės aikštė, Kauno pilis – pačios patogiausios vietos susibėgti, nes yra centre. Tačiau aš pati visada mieliau traukčiau į Panemunės šilą ar prie Kauno marių“.

Indrė: „Labai daug gražių vietų yra prie Kauno marių, tačiau, manau, kad daugiausiai pasimatymų įvyksta Laisvės alėjoje“.

Lukas: „Tradicinės: Laisvės alėja, Soboras, Rotušės aikštė, Kauno pilis“.

Dovilė: „Ant Prisikėlimo bažnyčios stogo“.

Laimonas: „Jeigu norisi ramios vietos, puikiai toks Botanikos sodas ar Trijų mergelių tiltas“.

Eglė: „Prie Kauno zoologijos sodo”.

Deimantė: „Pati romantiškiausia vieta man tikriausiai yra Aleksoto apžvalgos ratas, nes sukelia daug gražių ir romantiškų prisiminimų. Nuvažiavus ten naktį matosi visas gražiai apšviestas Kaunas, į kurį žvelgiame tik mudu du“.

Sandra: „Arlaviškėse esantis Kadagių slėnis – šiek tiek už Kauno, tačiau nuvažiuoti tikrai verta“.

Viktoras: „Viena romantiškiausių vietų susitikti – prie Vytauto bažnyčios. Taip pat mielai skiriu pasimatymus Vytauto parke, kur kadaise itin stipriai ūžė atrakcijonai, ar ant laptelių, vedančių į Žilinsko galeriją“.

Artūras Katinas

 
Komentarai
Naujas komentaras