Romantiškos vietos pasimatymams Klaipėdoje

 
2 komentarai
Rodos, kalbėti apie romantiką gražiausiame Lietuvos uostamiestyje – Klaipėdoje – yra tiesiog nepatogu. Vien tai, kad jos smėlingus paplūdimius skalauja Baltijos jūra, pulsuote pulsuoja aistra.

Atvykėliams didžiausią romantiką reiškia būtent tai. Tačiau pačius klaipėdiečius, aklai pažįstančius savo miestą, meilei nuteikia ir daug kitų vietų. Kokios jos?  

Ingrida: „Nuostabiausia – tai pasivaikščiojimas siauromis, jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, lengvas džiazas „Kurpiuose“ ir karšta kakava prie jūros pučiant gaiviam vėjui“.

Danutė: „Viena gražiausių vietų pasimatymams – Skulptūrų parkas“.

Matas: „Dažniausiai pasimatymus skiriu senamiestyje prie Katino skulptūros“.

Julijus: „Galiu išvardinti iš tiesų nemažai vietų romantiškiems susitikimams uostamiestyje. Tai ir Fridricho pasažas, ir Katino skulptūra, ir Kruizinių laivų terminalas. Taip pat labai šaunios vietos yra parkas už Vasaros estrados, Smiltynė, Šiaurės ragas, Skulptūrų parkas, Anikės aikštė, Danės paupys prie filharmonijos ar Jono kalnelis. Be galo nuostabu pasivaikščioti ir parke prie Studentų miestelio ar pajūryje iš miesto pusės.

Judita: „Pavasarį romantiškiausia vieta yra Smiltelės piliakalnis, nes ten labai gražiai sužydi gėlės, medžiai  - ievos ir kaštonai. Vasarą – romantiška Smiltynės molo pabaiga tarp akmenų. Čia maloniausia ateiti leidžiantis saulei bei nepamiršti butelio vyno, užkandžių. Rudenį romantiška parke prie universiteto, nes tada krenta lapai, galima sutikti ir laukinių gyvūnų, nuo kurių tikras vyras apsaugotų. Na, o žiemą rinkčiausi susitikimą mažoj, jaukioj kavinukėj miesto centre, pavyzdžiui, „Ledainėj“, turinčioj savo ilgą istoriją“.

Eglė: „Prie Meridiano, nes ten kiek patemus yra labai gražu“.

Tomas: „Romantiškiausia – jachtų prieplaukoje“.

Laura: „Tinkamiausia vieta pasimatymui – Olandų kepurė Karklėje, kitaip sakant, ant skardžio. Ten be galo malonu nuleidus kojas sėdėti vakare besileidžiant saulei, žiūrėti į lygią jūrą, bei aplink save matyti daug gražių pušų“.

Indrė: „Mano nuomone, geriausia yra pasisėdėjimas vakare prie krantinės, smaguriavimas didžiule šeimynine pica ar skaniais ledais. Arba persikėlus į Smiltynę pasivaikščiojimas iki molo, Delfinariumo“.

Marius: „Žavingą pasimatymą skirčiau stotelėje prie „pirmo“ žiedo, nuo autostrados pusės“.

Andrius: „Smiltynėje ant kalno yra suoliukas, nuo kurio driekiasi puiki panorama: iš vienos pusės matyti jūra, iš kitos – Kuršių marios. Žinoma, nemažai laiko užtrunka iki ten nukakti, tačiau tokios kelionės metu galima tik geriau pažinti žmogų, su kuriuo eini į pasimatymą“.

Margarita: „Vietų yra nemažai, pavyzdžiui, jaukiosios senamiesčio kavinukės bei restoranai, Olando kepurės skardis. Taip pat – dzoto liekanos. Buvusio poligono keliukais nusigauti iki Marių sunku, bet pasiekus tikslą supranti, kad „laužyti“ mašiną buvo verta“.

Renata: „Krantinėje, kur išplaukia keltas. Ten labai gražu: jūra, prisišvartuojantys ir plaukiantys laiveliai, jachtos. Šalimais yra jaukių bariukų, be to – arti miesto centras, Senamiestis“.

Artūras Katinas

 
Komentarai (2)
Manau, romantiskiausia vieta klaipedoje yra... visur!!!!! :D juk nesvarbu kur tu leisi romantiskai laika, svarbu tai kaip tu padarysi ta momenta romantiskai, ar pasikviesi prie juros vakare ziuret saulelydzio pasimdamas sampano bonke pora tauriu , zvakiu ir gera nuotaika ;)pati gamta sutvarkys viska, reikes ir zvaigzdziu bus, svarbu tai kaip nuteiksi viska. net ir pati paprasciausia kavinuke gali buti romantiskiausia vieta m bet tai priklauso tik nuo jusu kaip bendrausit ir t.t. jai reiktu ideju parasykit skype paulius843 ;)
Noriu prie jūros...
Naujas komentaras