Romantiškos vietos pasimatymams Vilniuje

 
1 komentaras
Varginantis šurmulys, besidriekiančios plynės asfalto, pilki pastatai ir švino pritvinkęs oras. Jeigu kas nors taip pasakytų apie Vilnių, padarytų siaubingą klaidą. Tai yra miestas, plačiai išskėstomis rankomis pasitinkantis įsimylėjėlius ir atveriantis duris į ypatinga romantika alsuojančios vietas.

Kur, anot Vilniaus gyventojų, tinkamiausia skirti pasimatymams?

Miglė: „Buvau labai nustebusi, kai mano dabartinis vaikinas pirmąjį pasimatymą paskyrė Žirmūnuose esančiame Tuskulėnų dvaro parke. Tuomet pagalvojau, kad neromantiškesnės vietos surasti jau nebūtų įmanoma, tačiau labai klydau. Tai buvo pats gražiausias mano pasimatymas iš visų“.

Pijus: „Pavasario viduryje, kai tik pradeda žaliuoti medžiai bei žydėti žibuoklės, romantiškiausia yra Pūčkorių atodangoje. O šiltą vasaros vakarą, prieš pat nusileidžiant saulei bei virš upės kylant rūkui, maloniausia prie Verkių rūmų. Miesto centre pasimatymams renkuosi Literatų gatvę, nes ji spinduliuoja ramybe. Susitikimą geriausia organizuoti naktį ir toliau jį pratęsti beieškant kitų panašių siaurų gatvelių“.

Judita: „Ypatingus jausmus man sukelia senosios Vilniaus bažnyčios, todėl mielai skirčiau pasimatymą, pavyzdžiui, prie Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios. Visa aplinka, bei ją juosiančios siauros Senamiesčio gatvelės suteikia neįprastos romantikos“.
Kristijonas: „Man visada romantiškiausi tie pasimatymai, kurie įvyksta gamtoje, pavyzdžiui, prie Verkių parke esančio vandens malūno, Belmonte prie skardžio ar Sereikiškių parke. Po tokio pasivaikščiojimo geriausiai tiktų vakarienė su žvakių šviesa viename indų restorane Senamiestyje“.

Kotryna: „Naktinis susitikimas viduryje blausiai apšviestos Katedros aikštės – vienas romantiškiausių“.

Vilius: „Egzistuoja daug įvairių vietų Vilniuje, kuriose galima paskirti pasimatymą. Pusryčiauti visada mieliausia Verkių parke ant suoliuko, stebint tekančią saulę. Naktį romantiškiausia nuvažiavus ant Kernavės ar Merkinės kalno gurkšnoti arbatą. Pasivaikščiojimams visada rinkčiausi Vingio, Sereikiškių arba Užutrakio parkus. Taip pat labai romantiška pabūriuoti ar paplaukioti valtele Trakuose. Žiemą labiausiai mėgstu pasiimti „pašikniukus“ ar roges ir su drauge pačiuožinėti nuo Tauro kalno arba Antakalnyje esančios trasos. Svarbiausia, išsirengus tokiai išvykai, nepamiršti termoso su karštu vynu! Taip pat nepraleisčiau progos savo merginai surengti fotosesiją, pavyzdžiui, Verkių parke, kuri dar kokioje kitoje intymesnėje aplinkoje galėtų virsti ir erotine. Taurei vyno pasirinkčiau Belmontą arba jaukias Senamiesčio kavines.“

Gabrielė: „Labiausiai pasimatymams tinkančios vietos yra Barbakanas, „Stopkė“ bei visas Užupis. Ypatingai mėgstu Sereikiškių parką, nes čia smagu pasivaikščioti, aplinka alsuoja jaukumu, ramybe, girdisi upeliuko čiurlenimas. Taip pat priimtina ir Lukiškių aikštė, tačiau joje lankausi rečiausiai“.

Justas: „Vasaros naktimis smagiausia pabėgti atokiau nuo miesto, pavyzdžiui, prie Salotės ar Žaliųjų ežerų, ir išsidrėbus ant žolės skaičiuoti krentančias žvaigždes“.

Toma: „Nors į romantiškus pasimatymus nueiti tenka retai, tačiau tokiomis progomis jaukiausia susitikti ant mažojo Užupio tilto, gausiai apkabinėto jaunavedžių spynomis, arba Baltojo tilto. Taip pat labai šauni vieta yra Apžvalgos aikštelė Subačiaus gatvėje“.

Mykolas: „Kartą merginai paskyriau pasimatymą Katedros aikštėje prie Bokšto. Susitikę nuėjom link Pilies gatvės, kurios pradžioje įsitaisėm geram pusvalandžiui ir kreidelėmis visaip išrašinėjom, išpaišėm grindinį. Buvo be galo linksma. Sakysite, vandališka? Nė kiek. Dar tą pačia naktį gausiai nulijo, o ryte grindinys atrodė kaip naujas“.

Saulė: „Romantiška susitikti ant Gedimino kalvos, Vingio parke, Antakalnio miške ar Užupyje. Taip pat išvardinčiau nesuskaičiuojamą gausybę įvairiausių kavinaičių Vilniaus centre bei Senamiestyje, kuriose esu turėjusi pasimatymus, tačiau dėl jų gausos negalėčiau paminėti kelių konkrečių. Beje, kartą buvau be proto įsimylėjusi ir su šiuo žmogumi patys romantiškiausi būdavo visi, bet kur įvykę pasimatymai“.

Lukas: „Gal ir pasirodysiu neįdomus, tačiau man pasimatymų romantika priklauso ne nuo vietos, kuriuose jie įvyksta, bet nuo žmogaus, su kuriuo į juos einu. Net ir idiotiškas susitikimas prie pagrindinių kokio nors prekybos centro durų gali būti kur kas romantiškesnis, nei, pavyzdžiui, susitikimas iš tiesų meile alsuojančiame Senamiestyje“.

Artūras Katinas

 
Komentarai (1)
O, kaip tik pasisėmiau idėjų
Naujas komentaras