Romantiškų pasimatymų idėjos

romantiskas-pasimatymas-544f63a30d3e6.jpg
 
Pristigote idėjų kaip galėtumėte su mylimuoju praleisti laiką? Neleiskite rutinai užvaldyti Jūsų gyvenimo ir pasiglemžti šilčiausių jausmų. Nieko nelaukdami imkitės iniciatyvos ir surenkite romantišką pasimatymą! Pateikiame sąrašą pasiūlymų, iš kurių tikrai išsirinksite sau tinkantį ir patinkantį.

1. Dainuokite. Nesvarbu, jog Jūsų balsas toli gražu neprilygsta pop muzikos ar operos solisto galimybėms, tačiau neatsisakykite apsilankyti karaokės vakarėlyje. Garantuojame, kad laikas praskries akimirksniu ir suteiks teigiamų emocijų.

2. Saldumynų naktis. Puikiai praleisti laiką galima ir namuose. Nusipirkite skanaus vyno, mėgstamų saldumynų, vaisių ir žiūrėkite mėgstamus filmus, prigludę prie vienas kitos.

3. Kino teatras. Nepagailėkite laiko ir santaupų geram kino filmui. Ypač komedijai, kuri pakels nuotaiką ir suteiks nepamainomą juoko dozę visai savaitei.

4. Dvigubas pasimatymas. Pasikvieskite porelę draugų ir išeikite pasivaikščioti po miestą. Apsilankykite mėgstamoje kavinėje ar bare, paragaukite dar neregėtų valgių, gėrimų. Bendraukite, linksminkitės, atsipalaiduokite ir pamirškite visus rūpesčius.

5. Masažo seansas. Pamaloninkite vienas kitą nepamirštamu masažu, glamonėkite kiekvieną kūno lopinėlį. Tokiu būdu ne tik atsikratysite streso, atsipalaiduosite, bet turėsite galimybę geriau pažinti partnerio kūną, atrasti pačias jautriausias jo vietas. Turbūt ne veltui tyrimų rezultatai byloja, jog erotinis masažas stiprina tarpusavio santykius.

6. Apsilankymas klube. Blankus apšvietimas, seksuali muzika jus abu nuteiks itin erotiškai. Tai geriausias receptas, norintiems pilve vėl pajausti drugelių plazdenimą.

7. Degustacinės maisto kelionės. Aplankykite kaimyninį šokolado degustacijos fabriką, vyno ar alaus gamyklą. Pamaloninsite ne tik skonio receptorius, tačiau taip pat išskirtinai ir įdomiai praleisite laiką drauge.

8. Turistaukite savo mieste. Aplankykite vietas, kuriose iki šiol dar neteko pabuvoti. Muziejus, parodas, gražiausius gamtos kampelius ar tiesiog paklaidžiokite senamiesčio gatvėmis. Klaidžiodami tikrai atrasite jaukių kavinukių, kuriose taip ir norėsis išgerti puodelį arbatos.

9. Vandens pramogos. Atšalus orams tik ir norisi priminti vasarą. Jei neturite galimybės išvykti į šiltus kraštus, tam puikiausiai tiks apsilankymas vandens pramogų parke, kuriame galėsite ne tik paplaukioti, bet taip pat ir pasikaitinti pirtyse.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras