Seks pažintys Lietuvoje: rask partnerį nakčiai

 
2 komentarai
Nemeluok. Juk žinai, kad kartais tiesiog gyvuliškai nori sekso, ir nieko daugiau. Tokia žmonių prigimtis – mes turime poreikių, kurie ne visada gali palaukti vedybų. Tačiau reikia pripažinti, nors ir visi kartas nuo karto apie tai pagalvojame (tiksliau, to užsinorime), tačiau juk nesame laukiniai. Negalima tiesiog prieiti prie merginos gatvėje ir paklausti, ar ji nenorėtų linksmai praleisti vakarą be jokių įsipareigojimų. Aišku, tam tikrose gatvėse yra ir tokių merginų, tačiau šiandien ne apie prostituciją… Šiame straipsnyje aptarsime visame pasaulyje populiarią (ir Lietuvoje tik populiarėjančią) nišą – seks pažintis.

Pats pavadinimas seks pažintys” ganėtinai lengvai išsiduoda, apie ką eina kalba. Tai tam tikro pobūdžio skelbimai ir pažinčių svetainės internete, kurios jungia tūkstančius (ir net dešimtis tūkstančių) smagių lietuvaičių, kurie, kaip ir (tikėtina) tu, ieško sekso partnerio, ir nieko daugiau. Spalvų paletė plati: vyrai ieško moterų, moterys ieško vyrų, porelės – porelių, porelės – trečio partnerio, homoseksualai ieško homoseksualų ir t.t. Tikėtina, jog kiekvienas atras tai, kas patenkintų jo arba jos skonį ir užgaidas. Taigi, aptarkime keletą tokių lietuviškų tinklapių.

Pazintysxxx.lt – pradedame nuo pačios viršūnėlės. Šis tinklalapis yra didžiausias Lietuvoje ir jungia apie 440 000 narių (šio straipsnio rašymo metu), trokštančių sekso. Kai “populiacija” tokia plati, tenka pripažinti, kad čia beveik neįmanoma nerasti to, ko ieškai. Registracija yra nemokama, tačiau tam tikros tinklapio fukcijos ir “bonusai” atrakinami tik sumokėjus Auksinio nario mokestį. Taip pat čia galima rasti seks-video įrašų, nuotraukų, žaidimų... visko, ko trokšta tavo įkaitusi širdelė. Patarimas: registracijos metu būtinai įkelk savo nuotrauką. Dėl pasitaikančių sukčių ir kitų blogiukų žmonės su nepatiklumu žiūri į tuščias anketas ar tokias, kurių nuotraukos akivaizdžiai ištrauktos iš interneto. Būk doras, ir netrukus sulauksi tikrai gundančių pasiūlymų.

SexPazintys.lt – dar vienas didelis rinkos žaidėjas, tačiau turintis šiek tiek mažiau narių (apie 320 000). Šio portalo tikslas, kaip ir ankščiau minėto, yra sujungti visus vienišus ir sekso išsiilgusius žmones į vieną bendramenę, kad šie galėtų bendrauti, susipažinti, susitikti ir smagiai praleisti laiką. Registracija čia taip pat nemokama, o pasirinkimas – didelis. Dar vienas pliusas (o gal kai kam minusas), tai kad nariai šioje kibernetinėje erdvėje dažniausiai yra jaunesnio amžiaus (nuo 18 iki 28 metų), nei kitose panašaus pobūdžio svetainėse.

Ieskok.lt – paskutinis apžvelgiamas puslapis. Jame seks pažintys nėra dėmesio centre, tačiau tai nereiškia, jog čia tokių negalima rasti. Didelis narių skaičius (virš 87 000) suteikia galimybę sutikti įvairaus plauko ir įvairių nuotykių ieškančių personų. Tinklapis veikia nuo 2001 metų, todėl tikrai gali pasigirti savo ilgaamžiškumu ir reputacija pažinčių sferoje. Registracija, kaip bebūtų keista, nemokama. Plius, yra galimybė naudotis tinklapiu išmaniajame telefone atsisiuntus programėlę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Žiauriej noriu sekso kiekvieną dieną gal kas norėtų pasninkauti su mano pasididžiavimu
Labas vakaras gal ir merginų ar moterų laisvų vakarais
Naujas komentaras