Sekso scenų simbolizmas veiksmo filmuose

148.jpg
 
4 komentarai
Veiksmo filmai – gausiai kuriami Holivude ir yra vieni žiūrimiausių pasaulyje. Tačiau net ir menkai įtempto siužeto filmais besidomintys žiūrovai pastebėjo, kad į juos neretai įterpiamos, kartais, rodos, ir visiškai iš bendro konteksto iškrentančios sekso scenos. Kaip tokį sugretinimą aiškina kino kūrėjai?

Vienas iš aspektų, kodėl įtempto veiksmo scenas pertraukia seksas, yra būtent mačizmas. Taip pagrindinis veikėjas bando nebyliai pasakyti, jog jis gali ne tik kovoti, bet ir tarp mūšių skirti laiko savo lytinių instinktų patenkinimui. Jis žino, kad blogis gali palaukti, tačiau žavioji jo dama – ne.

Kartu, aistringomis seksu bandoma sumažinti veiksmo filmuose kylančią įtampą. Dažniausiai kulminacinės kovos scenos įvyksta iš karto po to, kai pagrindinis herojus pasimyli su kita filmo veikėja.

Jeigu siužetas yra labai įtemptas ir vyksta daug kovų, už tai turi būti skiriamas atpildas. Scenarijaus autoriai pasistengia malonumais apdovanoti kovojančius pagrindinius herojus. Be to, su žiūrovais jie supažindinami pačiose įvairiausiose situacijose, todėl pastariesiems įkišti nosį ir į svarbiausio veikėjo miegamąjį taip pat būna labai įdomu.

Tokį sekso scenų simbolizmą įtempto veiksmo filmuose pateikia amerikiečių rašytojas ir žurnalistas Larry Poupard‘as.

Parengta pagal Actionfilmscomedies.suite101.com 

 
Komentarai (4)
Man labai patinka seksas man 20m
kaip sita portala rodo viesai bet kai kas o taip
holivudas yra šlamšto fabrikas
Veiksmo filmuose sekso scenos netinkamos, jos tiesiog erzina, o ne jaudina, jos turetu buti atskirame sekso filme
Naujas komentaras