Sekso žaisliukai tampa populiaresni už išmaniuosius telefonus!

sex-toys-01.jpg
 
2 komentarai
Sekso žaisliukai greitai taps populiariausiu pasaulyje įrankiu. Jų pardavimai nuolat kyla ir pagal parduotų daiktų skaičius greitai pasivys išmaniuosius telefonus.

Ekspertai mano, kad tokių įžymybių kaip Gwyneth Paltroe ir Jane Fonda pasiryžimas atskleisti savo miegamojo paslaptis slepiasi už pastarųjų “malonumų gėrybių” pardavimų augimo.

Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje sekso žaisliukų verslas šiuo metu yra vertas 250 milijonų svarų per metus, o pasauliniai erotinių aksesuarų pardavimai kyla iki 400 milijonų.

Kai kurios žymiausios Holivudo damos atvėrė savo miegamojo duris naujuose TV serialuose, laidoje “Pokalbis su Amanda de Cadenet” (ang. The Conversation  Eith Amanda de Cadenet), panašios laidos populiarėja ir Europoje: pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje toks pat atitikmuo yra Channel 4 dokumentikoje “Daugiau sekso, prašyčiau, juk mes britai” (ang. More Sex Please, We’re British).

Vienos garsios internetinės sekso žaisliukų parduotuvės bendrasavininkas Slateford, buvęs Kylie Minogue įrašų prodiuseris, teigė, kad žvaigždžių atviravimai apie seksą tapo pagrindine priežastimi, skatinančia sekso žaisliukų pardavimus.

“Jei įžymybė duoda didžiulį interviu apie savo seksualinį gyvenimą ar savo mėgstamiausius sekso žaisliukus, po to mes matome pardavimų pagausėjimą”, - pasakojo jis.

“Viskas prasidėjo nuo serialo “Seksas ir miestas” (ang. Sex And the City), kuris labai prisidėjo prie moterų išsilaisvinimo, o ypač po to, kai Šarlotė tapo tikra atsiskyrėle po to, kai nusipirko vibratorių kiškutį žymiojoje sekso žaisliukų parduotuvėje Pleasure Chest Niujorke. Staiga ir eilinės moterys nustojo bijoti kalbėti apie savo seksualinį gyvenimą ir sekso žaisliukų naudojimą”, - pridėjo verslininkas.

Minimos kompanijos duomenimis, beveik kas antras žmogus turi sekso žaisliuką, o pasauliniai vibratorių ir kitų sekso žaisliukų pardavimai pasiekė 5,5 milijardų svarų per metus. Negana to, manoma, kad iki 2020-ųjų jie išaugs iki 40 milijardų ir susilygins su išmaniųjų telefonų pardavimais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Kažkodėl labiau girdisi istorijos apie meetoo o ne apie sekso žaisliukus
:) man patinka tokios tendencijos :)
Naujas komentaras