Seksualaus žaidimo scenarijus

Questions.jpg
 
2 komentarai
Kviečiame susipažinti su smagiu, juokingu ir seksualiu vakarėlių žaidimu. Juk kartais tokie dalykai (kaip šis žaidimas) gali labai sujaudinti ir iš tiesų paįvairinti ne tik kasdienybę, bet ir poros santykius!

Tikslas

Tai – kiek panašus žaidimas į tikriausiai visiems žinomą „Tiesa – drąsa“. Tai – prisipažinimų, provokuojančių seksualinių momentų žaidimas, iš esmės – anonimiškas, dėl to dalyviai jaučiasi drąsesni, atskleidžia daugiau šokiruojančių detalių. Beje, išsiaiškinti, kuris faktas priklauso kuriam žmogui – sunku, tačiau... įmanoma!

Dalyvių skaičius

Geriausia – nuo 4 iki 8 asmenų.

Ko jums reikės

Pakankamai rašymo priemonių bei popieriaus. Taip pat reikia turėti dėžutę lapeliams su klausimais bei dėžutę visų atsakymams.

Idealūs dalyviai

Smagiausia šį žaidimą žaisti su žmonėmis, mėgstančiais nuotykius, turinčius išdykėliškų prisiminimų bei nesidrovinčių (nors ir anonimiškai) jų pateikti. Beje, nemanykite, kad nekaltai atrodantys, pareigingi ir gana tylūs asmenys neturi kuo pasidalinti – dažniausiai būna priešingai!

Kaip žaisti

Prieš pradedant, paprašykite visų dalyvių užrašyti po keletą provokuojančių klausimų (geriausia 4-5), surinkite lapukus ir įdėkite į tam skirtą dėžutę. Klausimai gali būti panašūs į „kiek seksualinių partnerių turėjote?“, „neįprasčiausia vieta, kurioje mylėjotės?“, ar „kokia jūsų geidžiamiausia seksualinė fantazija ir ar esate ją įgyvendinę?“, „ar kada nors įsivaizdavote save, besimylintį su ištekėjusia/vedusiu asmeniu, jei taip – ką būtent darėte?“. Beje, verčiau venkite pernelyg ilgų klausimų – geriausia, jei atsakymai būna ne ilgesni nei keletas sakinių.

Tuomet seka keli turai:

1. Kiekvienas žaidėjas (ratu) ištraukia iš dėžutės po klausimą ir garsia jį perskaito.

2. Po kiekvieno klausimo visi dalyviai ant lapukų užrašo atsakymus ir sudeda juos į atsakymams skirtą dėžutę.

3. Tas pats asmuo, kuris perskaitė klausimą, sumaišo visų dalyvių atsakymus ir atsitiktine tvarka duoda kiekvienam po vieną.

4. Tada žaidėjai perskaito gautus atsakymus.

Toliau galite rinktis vieną iš dviejų metodų:

Metodas nr. 1

1. Dalyviai žodžiu sutaria dėl atsakymo, kuris pasirodė įdomiausias, netikėčiausias ar seksualiausias.

2. Tuomet visi asmenys balsuoja, kam tas atsakymas gali priklausyti, kas, labiausiai tikėtina, patyrė nuotykį-nugalėtoją (balsuoti galima ir raštu).

3. Asmuo, pradžioje skaitęs klausimą, praneša kam, dalyvių manymu, priklauso geriausias atsakymas. Tas žmogus spėliones patvirtina arba paneigia.

Metodas nr. 2

1. Šiuo atveju daugiausia „darbo“ tenka tam, kuris užbaigė ratą. Jis padalina atsakymus, išklauso, surenka balsavimo lapukus ir paskelbia įtariamąjį.

2. Asmuo, kuris, spėjama, užrašė smagiausią nuotykį, jį turi perskaityti garsiai (ypač smagu, jei spėlionės buvo teisingos).

Žinoma, įvairių variacijų galite susigalvoti ir patys.

Smagaus vakarėlio!          

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
geras - viskas issirutuliojo i nebloga grupini :) :)
Lempa:)
Naujas komentaras