Seksualiausių filmų Valentino dienai TOP 5

basic-instinct-original-e1415700534858.jpg
 
Valentino diena, tai puiki proga pabūti dviese ir romantiškai praleisti laiką su mylimu žmogumi. Ir visai nereikia eiti į prabangų restoraną ar kino filmo premjerą, jog vakaras būtų tiesiog tobulas!

www.suaugusiems.lt rekomenduoja erotiškiausių, seksualiausių ir aukščiausių kino kritikų  įvertinimų sulaukusių filmų penketuką .Penki skirtingo žanro  filmai kiekvieno  skoniui ir  romantikos suvokimui. 
 

5. Purvini šokiai

Septyniolikmetė Francis Hausman  su šeima atvyksta atostogų į prabangų viešbutį. Naivi ir miela mergina kaip mat susidraugauja su viešbučio personalu, vienas kurių – žavingas šokėjas Džonis .  Jaunutė mergina vedina geros širdies ir troškimo pažinti Džonį  išmoksta ne tik profesionalaus šokio meno, bet ir gyvenimo pamokos – meilės. 


Aktoriai, vos pajutę pirmuosius muzikos akordus ir pradėję judėti purvinų šokių ritmais, spinduliuoja stiprią energetiką ir tiesiog degina filmo kadrus. Ne veltui kai kurie filmo kadrai ir jo garso takelis pateko į kino istoriją, o seksualūs filmo šokio judesiai iki šiol atkartojami ne viename filme.

Pavadinimas originalo kalba: Dirty dancing
Žanras: Drama, Romantinis
Režisierius: Emile Ardolino
Aktoriai: Patrick Swayze, Wayne Knight, Neal Jones, Jennifer Grey
Metai: 1987


 

4. Kvepalai. Vieno žudiko istorija 
 

Žuvų turguje gimęs, meilės jausmo nepatyręs jaunuolis kreipiasi pagalbos pas reputaciją jau beprarandantį kvepalų gamintoją Baldinį ir paprašo, kad šis išmokytų kolekcionuoti ir pasisavinti kvapus. Jis pradeda medžioti pačias gražiausias ir nuostabiausias šaliesdamas, nuo kurių sklinda  kerintis, tačiau jam dar nepažįstamas aromatas. Jaunuolis suvilioja savo aukas, pasisavina  jų aromatus, o  po to merginas negailestingai nužudo mirtinu bučiniu.Pavadinimas originalo kalba: Perfume: The Story of a Murderer online
Žanras: Drama, kriminalinis trileris
Aktoriai: Ben Whishaw / Dustin Hoffman / Alan Rickman / Rachel Hurd-Wood / Andrés Herrera / Simon Chandler / David Calder 
Režisierius: Tom Tykwer 
Metai: 2006 

 

3. Šaltasis kalnas

Mažame Pietų Karolinos miestelyje gyvenantis jaunasis Inmanas karštai pamilsta nuostabiąją Adą Monro – neseniai į miestelį atsikrausčiusio pastoriaus dukterį. Įsimylėjėlius negailestingai išskiria prasidėjęs karas: Inmanas išeina kovoti pietiečių armijos gretose..Tačiau herojus nepamiršta savo mylimosios. Sunkiai sužeistas, gavęs nevilties kupiną, maldaujantį Ados laišką, Inmanas ryžtasi dezertyruoti. Tuo metu Adai tenka nė kiek ne lengvesni išbandymai. Mirus tėvui, jai tenka vienai rūpintis ferma, apginti nuo priešų savo turtą, garbę ir gyvybę...Filmas originalo kalba:  Cold Mountain
Žandras: Drama
Režisierius: Anthony Minghella 
Vaidina:  Jude Law, Nicole Kidman, Renée Zellweger
Metai: 2003

 

2. Padykėlė Lola

Lola ir Mosetas susižadėję, bet Lola pasiryžusi netekėti tol, kol nepermiegos su Mosetu. Ji įtaria, kad jos draugas vengia atimti jai nekaltybę, nes taip  jis gali jaustis užtikrintas, kad jo sužadėtinė yra ištikima jai . Pavargusi nuo nuolatinių sužadėtinio pavydo priepuolių, Lola nusprendžia nutraukti  santykiussu juo ir įsimyli savo mamos draugužį – pornografinių filmų kūrėją. Tačiau ji supranta, kad negali taip lengvai pamiršti Moseto.

Pavadinimas originalo kalba: Monella / Frivolous Lola
Žanras:  Erotinė  komedija
Režisierius: Tinto Brass
Metai: 1998

 

1. Esminis instinktas

Detektyvas Nikas Kuran (vaid. Michael Douglas) tiria iškrypėlišką seksualinio smurto nužudymo bylą. Pagrindinis įtariamasis – romanų rašytoja  Catherine Tramell (vaid. Sharon Stone). Detektyvas norėdamas sučiupti galima nusikaltėlę,  įsipainioja į  meilės ir grubaus sekso nuotykį su  geidulingąja Catherin Tramell .Seksualinių, inkstinktų , aistros ir geismo apimtas Nikas Kuran  įsimyli geidulingąją rašytoją ir tampa vis sunkiau suprasti,  kas yra tikrasis žudikas. 


Pavadinimas originalo kalba: Basic Instinct
Žanras: Trileris, Kriminalinis  
Vaidina: Michael Douglas, Sharon Stone
Metai: 1998

 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras