Smalsumui patenkinti - visagalis internetas

1(13).jpg
 
3 komentarai
Ant nosies pasimatymas, o apie naują išrinktąjį nežinoma praktiškai nieko – tik jo vardas bei užsiėmimas. Taip manyti yra didelė klaida, nes to gali pakakti, kad būtų sužinota beveik viskas.

Dabar nebereikalingos bibliotekos tam tikriems atlikti ar informacijai sužinoti. Interneto bei paieškos sistemų dėka, visas pasaulis yra kaip ant delno. Pakanka į „Google“ suvesti tam tikrą raktažodį, ir šis pateiks visą įmanomą informaciją. Pradėjus internetui sparčiai plisti, kartu skleidėsi ir įspėjimas dėl į jį talpinamos informacijos, nes vėliau jos panaikinti praktiškai neįmanoma. Taigi, to dėka šiandieną ypatingai paprasta viską išsiaiškinti apie praktiškai kiekvieną asmenį. Ne paslaptis, kad ir prieš pasimatymus smalsuoliai nevengia pasidomėti nauju išrinktuoju.
Kai kurie žmonės pirmą kartą sėdėdami prie vakarienės stalo su galbūt būsima didžiąja meile jaučiasi atsipalaidavę bei savimi pasitikintys. Kiti neturi gerų įspūdžio sudarymo įgūdžių, todėl jiems pravartu turėti bent šiokią tokią išankstinę informaciją apie priešais sėdintį asmenį – žinojimas suteikia drąsos.

Kartais apie konkrečius žmones galima rasti labai daug informacijos, kurios suteikia ir dabar labai populiarių socialinių tinklų išsamiai užpildytos anketos. Jeigu rastoji informacija yra teigiama, baimė prieš pirmąjį pasimatymą nekyla. Veikiau tai panašėja į nekantrumą ar susijaudinimą. Tačiau ką daryti, jeigu naujosios žinios nemaloniai nustebino ar nuliūdino? Nesvarbu, tai mažos ar didelės svarbos neigiamybės, tačiau jos vis tiek nemalonios. Tokiu atveju belieka rinktis vieną kelia iš dviejų – atšaukti pasimatymą arba bristi į balą tam, kad patikrinti šios gylį. Apsisprendimas priklauso tik nuo paties žmogaus. Tačiau prieš tai reikėtų atminti, kad ne viskas, kas randama internete, yra tiesa. Be to, kas nerizikuoja – tas negeria šampano. Gal tai kaip tik jūsų gyvenimo žmogus, kuriam tereikia tik šiek tiek apkarpyti ragelius?

Suaugusiems.lt 

 
Komentarai (3)
Nieko jūs ten nesužinosit, to ko nenori žmogus, kad apie jį sužinotumėt. Jis niekada tokių dalykų netalpina į internetą.
Labiau atvirkščiai sužinosit, kas sudarys klaidingą įspūdį apie žmogų. Dabar dažnai žmogus sukuria paveikslą aoie save, kokį jis nori kad kiti žmonės matytų, o ne toks koks yra iš tiesų.
pritariu Agnei
Jo, internetas gerai, kartais užtenka žinoti, ką tas žmogus pažįsta ir iškapstyti gali daug visko :)
Naujas komentaras