Socialiniuose tinkluose vyrai draugiškesni

 
Moterys ir merginos socialiniuose tinkluose yra ne tokios draugiškos kaip vyrai, atskleidžia naujas tyrimas.

Remiantis tyrimo duomenimis, du trečdaliai interneto naudotojų yra prisijungę prie socialinių tinklų ir didelis skaičius iš jų – 63 proc. – ištrynė savo „draugus“.

Negana to, galima pastebėti ne tik tai, kad nuo 2009-ųjų „išmetimas iš draugų“ populiarėja, bet ir tai, kad moterys ir merginos išspiria juos dažniausiai.

„Net 67 proc. turinčių savo profilį moterų sako, kad jos yra ištrynusios žmonių iš savo tinklo. Palyginimui, tą patį pasakė 58 proc. vyrų“, - rašoma Privatumo vadybos socialiniuose tinkluose ataskaitoje.

Nestebina tai, kad merginos (tarp 18 ir 29) dažniau trina kontaktus nei 30-49 metų vartotojos.

Nors moterys yra agresyvesnės trumpindamos savo draugų sąrašą, jos taip pat yra griežtesnės ir saugodamos savo informaciją socialiniuose tinkluose.

Daugiau kaip pusė socialinių tinklų naudotojų (58 proc.) sakė, kad jų pagrindinis profilis yra nustatytas kaip „privatus“, tagi jį matyti gali tik draugai, o moterys dažniau renkasi „didesnius apribojimus“ (67 proc. moterų prieš 48 proc. vyrų).

Tyrimas taip pat atskleidė, kad 11 proc. socialinių tinklų naudotojų yra paviešinę turinį dėl kurio gailisi, o pusė vartotojų sakė susidūrę su sunkumais nustatant privatumą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras