Sukurtas vibratorius padarysiantis Jus protingesnėmis

 
3 komentarai
Švedų sekso žaisliukų gamintojai LELO padarę apklausą išsiaiškino, kad kairiarankiai, kurių yra vos 10% viso pasaulio gyventojų, ne tik yra kūrybingesni, protingesni, bet ir labiau susijaudina bei patiria didesnį malonumą sekso metu. Todėl LELO specialiai dešiniarankiams sukūrė vibratorių DEXTRÜS, kuris ne tik suteiks didesnį malonumą, bet ir lavins kitas savybes būdingas kairiarankiams.

Kaip DEXTRÜS veikia?

   > Kad padarytų Jus protingesniais: Pirmiausia LELO vibratorius yra skirtas ne intymioms vietoms masažuoti, o laikyti kairiojoje rankoje, šis žaisliukas visiškai neiššaukiantis, todėl galite neštis jį į darbą ir spaudinėti kaip "streso kamuoliuką". Kiekviena kartą, kai vibratorius spustelėjamas, patentuota technologija pasiunčia beveik negirdimas vibracijas į kairę ranką, kurių pagalba stimuliuojama dešiniojo smegenų pusrutulio veikla - blokuojamas išsiblaškymas, skatinamos protingesnės, kūrybingesnės mintys.

  > Kad patirtumėte tokius orgazmus kaip kairiarankiai: Ištyrę, kokiais signalais smegenys mums praneša apie malonumo kiekį, LELO savo vibratoriuje įdiegė specialų režimą, kuris turi veikti, kai pora mylisi (vibratorius laikomas rankoje) ir taip stimuliuojami malonumo centrai lygiai tokiu pačiu būdu, kokiu tai natūraliai vyksta pas kairiarankius.

 
Komentarai (3)
:D
Geras balandzio 1-os pokstas :D
Nu pyyyyyze reikia man jo
Naujas komentaras