Testai partnerio troškimams išsiaiškinti (II)

 
8 komentarai
Tęsiame testų partnerio troškimams išsiaiškinti seriją.

Šis testas padės Jums suprasti, ko partneris tikisi iš draugystės. Paklauskite ir atsakymą leiskite pasirinkti iš pateiktų variantų.

Jei būtum šuo, kokią veislę pasirinktum?

  • Labradoras

Nepaisant to, kad jis yra socialiai aktyvus, toks vyras mėgsta laiką leisti dviese su moterimi. Kai tik šis žmogus jus pamils, galite pasitikėti – esant darnai tikrai neieškos kitos.

Užuomina: Jis trokšta daugybės apsikabinimų ir karštų moteriškų glamonių.

  • Skalikas

Anglų skalikas – galvojančio vyro šuo, tad jis trokšta moters, atitinkančios jo sąmojus ir galinčios rimtai sudominti ar suintriguoti. Užkariausite jo širdį, jei gebėsite diskutuoti apie politiką, knygas, filmus bei tuo pačiu priversti vaikiną išbandyti kažką nauja.

  • Mopsas

Šis originalus stipriosios lyties atstovas trokšta žaismingos merginos, galinčios pasigirti iš koto verčiančiu humoro jausmu. Nors jis ne tas vyras, su kuriuo dažnai kalbėsite jautriomis temomis, tačiau jis mylimas dėl šmaikštumo. Beje, jis visada pasiruošęs judriam, smagiam seksui.

  • Eskimų veislės šuo (haskis)

Šis stiprus vyras didžiuosis galėdamas jus saugoti, rūpintis. Ko gero, jis labai mėgsta gamtą, tad ieško moters, pasiruošusios nuotykiams, smagiam stovyklavimui ar seksui po žvaigždėtu dangumi.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
taip ir supratau,nes buvo negraziu zodeliu:)bet juokingai jis ten:)..
Eva, ištaisėme klaidą :) O dėl Andriaus komentaro - kažkas pažymėjo kaip necenzūrinį, todėl buvo pašalintas.
kur dingo andriaus komentaras?:)tiek prisijuokiau is to SUNIS:)o ir nebe SUNIS cia,o SUO:)))andriau,parasyk dar ka nors:)
as tj liepciau sargi rinktis hahahaha
Pats Tamsta esate visiškas beraštis,o dar mokote kitus:)))
oi,andriau,prajuokinai su tuo SUNIS.
Aš-haskis:)
maniskis haski pasirinko, labai atitinka :)
Naujas komentaras