Testai partnerio troškimams išsiaiškinti (III)

 
2 komentarai
Tęsiame testų partnerio troškimams išsiaiškinti seriją. Šį kartą pateikiame du trumpus testukus, padėsiančius jums daugiau sužinoti apie mylimojo asmenybę.

1. Paklauskite jo: „Greitai! Jei turėtum tuoj pat evakuotis iš namo, kokius tris daiktus pasiimtum?

Beisbolo pirštinė

Kompiuteris

Nuotraukos

Piniginė

Mėgstamiausia knyga

Raktai

Gitara

Mobilusis telefonas

Gyvūnėlis

Drabužiai

Jeigu daugumą daiktų jis pasirinko iš kairiojo stulpelio – vyras sentimentalus. Jei iš dešiniojo – praktiškas.

Nesvarbu, ar esate tiesiog sekso partneriai, ar vyras ir žmona, atsakymas į šį klausimą atskleis geriausius vyro talentus.

2. Paklauskite jo: Jei būtum muzikos grupės narys, kokiu instrumentu grotum?

Gitara

Šis vaikinas daug dėmesio skiria detalėms, tad jis tikrai turėtų žinoti, kaip elgtis su jautriausiais jūsų kūno taškeliais. Kaip bebūtų, dažnai šis stipriosios lyties atstovas tiesiog nustumia moterį ir verčiau mėgaujasi vienišomis glamonėmis.

Kontrabosas

Šio instrumento pasirinkimas rodo, jog vyras mėgsta vadovauti – lovoje, beje, taip pat. Turite norėti būti valdoma ir leisti jo magijai sklisti.

Klavišiniai

Tas žavintis pirštų miklumas atskleidžia, jog šiam vyrui sekso esmė – toli gražu ne tik orgazmas, bet ir... tiesiog geras laiko leidimas. Jis, ko gero, trokšta išbandyti kuo daugiau skirtingų sekso pozų bei įvairiausius žaisliukus. Bet kuriuo atveju, jam netrūksta aistros ir entuziazmo.

Būgnai

Šis vyras dievina visą naktį trunkančius purvinus sekso žaidimus, nuotykius. Jis gali susižadėti po karšto vienos nakties nuotykio. Be abejonės, šiam vyrui patinka iš ritmo išmušanti aistra.

Dainininkas

Toks stipriosios lyties atstovas dažnai susitelkia į savo paties pojūčius, malonumą, nei į partnerę. Bet puiku tai, jog jis siekia įtikti moteriai, tad džiaugiasi išgirdęs kokį išdykėlišką prašymą ir skuba jį vykdyti, mokytis. Duokite jam paprastas instrukcijas ir partneris jūsų nenuvils.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
ir labiau megsta zaisti su savim nei su tavim:D
atitiko! maniškis sentimentalus ir dėmesį skiria detalėm. myliu:*
Naujas komentaras