Tobulas erotinis vakaras: daug žadanti dovana

mylimuju-pora-52fcb09506c2e.jpg
 
Gyvenimas be staigmenų būtų pilkas ir neįdomus. Ir jei jūs norite savo mylimam žmogui padovanoti erotišką vakarą-staigmeną – jai turėtumėte pasirengti iš anksto. Juk dovanojant ypatingą erotinį nuotykį per didžiąsias metų šventes norisi, kad viskas pavyktų kuo puikiausiai, o dovana paliktų tik malonius įspūdžius.

Buitinės smulkmenos, darbo reikalai ir tiesiog keisti sutapimai, sugadinantys kruopščiai rengtas erotines staigmenas – vienas dažniausiai naudojamų klasikinių epizodų filmuose. Tiesą sakant, ne taip jau retai analogiškų situacijų pasitaiko ir gyvenime. Ji laukia jo apsitempusi erotiškus apatinius, o jis lyg tyčia eidamas namo sugalvojo su kolega pasėdėti alaus bare. Jis parengė romantišką vakarienę namuose, o ji namo pareina su mama... kuriozų sąrašą galima tęsti. Bet ar reikia? Padovanokite vienas kitam nepamirštamą staigmeną be jokių nemalonių netikėtumų. Ne veltui aktoriai sako, kad geriausia improvizacija būna ta, kuri yra kruopščiai surepetuota.

Taigi visų pirma – laikas. Kada galima tokią staigmeną rengti? Kai abu turite išties laisvą vakarą. Todėl iš anksto pasidomėkite savo antrosios pusės planais: ar tą vakarą nėra suplanavęs kokios nors kitos veiklos, ar neturi jokių kitų įsipareigojimų?

Antra – vieta. Kur pasitikti su staigmena? Namuose? Viešbutyje? O gal savo nuotykį pradėsite dar būdami biure? Šiuo atveju viskas priklauso nuo jūsų norų ir galimybių.

Trečia – nuotaika. Jei mylimas žmogus iš darbo grįžo suirzęs, pavargęs, svajoja tik niurktelėti pusvalandžiui į šiltą vonią ir – saldžių sapnų, ypatingų erotinių nuotykių nesitikėkite. Kaip tokios kliūties išvengti? Pamėginkite sukurti laukimo nuotaiką ir intrigą dar prieš jam ar jai grįžtant namo: nusiųskite keletą seksualių SMS, palaikykite pokalbį su užuominomis, pažadais. Tai neišduos, kad rengiate staigmeną. Bet leis laukti, tikėtis, gundytis ir nekantrauti, o tokia nuotaika – kaip tik tai, ko jums reikia. 


Erotiškai įžangai turėkite po ranka masažo aliejaus. Dar geriau – ir masažuoklių, tinkančių tiek paprastam kūno masažui, tiek intymiai stimuliacijai. Tai padės jums ir mylimam žmogui geriau atsipalaiduoti, nusiteikti vakaro malonumams. Arba atgauti jėgas po pirmo karto bei pasiruošti antrai meilės žaidimų sesijai.


Tobula tokio vakaro kulminacija ir pikantiškiausias elementas – dovana. Išrinkę ką nors, ką galėtumėte išbandyti abu kartu, iš erotinių prekių parduotuvės garantuosite ir sau, ir antrajai pusei naujus, dar nepatirtus, malonius pojūčius. Ir jei iki šiol tokių dovanų dar nesate dovanoję, laimės pojūtį dar labiau sustiprins netikėtumo efektas.

 

Nepaliaukite vienas kitą stebinti – ir nauji metai atneš jums daug meilės bei kuo maloniausių patirčių!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras