TOP 10 keisčiausių žaisliukų Suaugusiems (foto)

 
Kviečiame susipažinti su įdomiausiais intymiais žaisliukais!

1. Hyper-realistiškos lėlės japonės

Tūkstančiai japonų perka šias daugiau kaip 6500 JAV dolerių kainuojančias realaus dydžio lėlės, kad patenkintų visus savo poreikius. Galima išsirinkti iš plataus spektro veidų šukuosenų. Ir, be abejonės, visos lėlės – atsparios vandeniui.

2. Dirbtinė mergystės plėvė

Sekso žaisliuko kompanijos Gigimodo sukurta dirbtinė mergystės plėvė – tai plastikinis maišelis su... netikru krauju. Šis žaisliukas tikriausiai skirtas toms, kurios turi pameluoti apie savo nekaltybę arba nori dar kartą išgyventi jos praradimą.

3. Obama dildo

Žaisliuką su JAV prezidento atvaizdu galite įsigyti vos už 35 Jungtinių Valstijų dolerius. Negana to, galite rinktis “Prezidentinį auksinį” arba “Demokratinį mėlyną”.

4. Galvą dengiantis kūno maišas iš elastano

Mintis apie buvimą suvyniota tarsi gimtadienio dovana tikriausiai nėra dažnos merginos svajonė, tačiau remiantis šio žaisliuko platintojų žodžiais, šis kūno maišas yra “toks patogus, kad galėtumėte praleisti jame ir visą naktį”.

5. Ekologiškas vibratorius

Mylėkite save ir savo planetą tuo pat metu su Sola – mažu kulkos formos vibratoriumi, įkraunamu saulės energija. Kokia buvimo “žalia” kaina? 70 JAV dolerių.

6. Tikras prisilietimas

Šis kompiuteriu valdomas “stimuliacijos” įrankis imituoja vaginą ir naudoja “specialiai užkoduotą turinį”, kad realiam žmogui suteiktų virtualios realybės malonumą. Naudodamas daugybę technologijų, futuristinės išvaizdos kompiuteris periferiškai simuliuoja judesius, pritaiko temperatūrą ir išskiria lubrikantą. Toks kiber malonumas jums kainuotų 150 JAV dolerių.

7. Puodelis “Nude”

Tikriausiai kiekvienam yra tekę valgyti greitai paruošiamus makaronus. Jei tradiciniai makaronai gali numalšinti alkį, tai šis puodelis gali patenkinti visai kitus poreikius. Nors iš pirmo žvilgsnio jis atrodo panašus į įprastų makaronų puodelį, vos atidarius pasidaro akivaizdu, kad tai – ne eilinis vidurnakčio užkandis. Į komplektą “paskaninimui” įeina ir “Švelnus rūgšties losjonas”.

8. Hello Kitty vibratorius

Oficialiai vadinamas kaklo masažuokliu, tai vienas iš Hello Kitty kolekcijos daiktų, kuris gali būti rastas tik Japonijoje. Vis dėlto, keletas šio daikto ypatybių tiesiog neatitinka kaklo masažuoklio modelio. Pirmiausia, tai dydis ir forma. Antras įrodymas – vibravimo galimybė.

9. Hizamakuros kelių pagalvė

Paprastai, galvotumėte, kad galvą pailsinti galite ant savo antrosios pusės kelių. Tik ne Japonijoje! Čia galima įsigyti moters kojų formos pagalvę už 142 JAV dolerius.

10. Paauksuotas vibratorius

Tai brangiausias pasaulyje vibratorius – paauksuotas 18 karatų auksu, sveriantis maždaug 140 gramų ir beveik 8 centimetrų ilgio. Šio Švedijoje pagaminto žaisliuko kaina mažmeninėje prekyboje siekia 1500 JAV dolerių, tačiau pasistengus galima gauti ir už 999 JAV dolerius.

VIBRATORIUS UŽ 9999,99 LT - čia>>

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras