Ūsai ir nepriekaištinga jų priežiūra

 
2 komentarai
Vyrams ūsai teikia tvirtumo, solidumo įspūdį bei pabrėžia veido bruožus. Tačiau jų neprižiūrint, simpatiškas žmogus labai greitai gali sukelti nemalonų akiai vaizdą. Ir tai neturės nieko bendro su išsitaršiusiu vėjavaikiškumu.

Ūsai paryškina veidą, pabrėžia akis, skruostus bei smakrą. Tai – išvaizdą gana radikaliai pakeisti galintis dalykas. Tačiau šiam žingsniui ryžtasi ne kiekvienas vyras, nes tokia veido puošmena reikalauja labai daug priežiūros. Ūsuotieji praleidžia daug laiko priešais veidrodį tvarkydamiesi solidžiąją šukuoseną. Kad būtų parasčiau su tuo dorotis, pravartu žinoti keletą niuansų. 

  • Ūsų formavimo patarimai:

Visų pirma ūsus reikia užsiauginti. Vieniems prireikia kelių savaičių, kitiems – kur kas daugiau laiko. Ant skruostų augančią barzdą galima skusti neleidžiant jai užaugti, tačiau svarbiausia nepažeisti srityje tarp lūpų ir nosies augančių plaukų formos. Pasiekus pakankamą ilgį, ūsų kampus reikia pakirpti aštriomis žirklėmis, pakreipus šias kampu. Aplinkui apaugusius pašalinius plaukus galima nuskusti skustuvu. Ūsus patariama šukuoti tiesiai žemyn labai smulkiomis šukomis, kol galiausiai nelieka jokių garbanų. Lūpos laikomos formos šablonu, todėl naujoji veido šukuosena turėtų būti išformuota pagal viršutiniąją. Esant pernelyg dideliam vešlumui, plaukus galima atsargiai iš vidurio praretinti žirklėmis. Ūsų ilgis turėtų eiti palei viršutinę lūpą ir paprastai pasibaigti ties lūpų kampučiais. Kad vaizdas atrodytų tvarkingesnis, šią veido šukuoseną galima sutepti aliejumi arba specialia želė.

  • Ūsų priežiūros patarimai:

Ūsų tvarkymas – performavimas, nereikalingų plaukų pašalinimas – yra būtinas ritualas. Jo dažnumas labai individualus. Vieniems gali tekti kas savaitę, o kitiems – kartą per mėnesį. Priežiūra ne tik palaiko gražią formą, bet ir sumažina sausų plaukų kiekį bei pagerina naujų augimą. Jeigu kamuoja niežulys, kasytis griežtai draudžiama. Taip tik suerzinama oda, todėl patartina naudoti specialius kremus. Esant tokiai bėdai, galima praustis šampūnu nuo pleiskanų, padėsiančiu pašalinti sausos odos žvynelius bei panaikinti bėrimą. Svarbiausia nenaudoti tokių kosmetinių priemonių, kurios lengvai sukelia alergines reakcijas. Kasdienei higienai pakanka praustis švelniu muilu ar šampūnu, užtikrinančiu pakankamą drėgmės kiekį. Beje, ūsus drėkina ir vanduo, todėl patariama jį gerti kuo dažniau, bet alkoholio reikėtų vengti, nes jis plaukus sausina. Taip pat svarbu laikytis subalansuotos mitybos, nes ir tai įtakoja sveiką pastarųjų augimą.

Parengta pagal Lifestyle.iloveindia.com 

 
Komentarai (2)
Kokie bebūtų prižiūrėti, ūsai man nepatinka...
Kai bučiuojiesi su ūsočiu, tai lyg šepetį bučiuotum :P
Naujas komentaras