Valentino dienos dovana mylimajam

26cf687013e53fee0d753fb0776db7e4.jpg
 
Tai šventė, kurios metu romantiškais gestais ir mielomis dovanėlėmis galite išreikšti šilčiausius jausmus ir nustebinti išskirtiniu dėmesiu. Kruopščiai apgalvota ir išrinkta dovana gali įkūnyti jūsų jaučiamą meilę ir netgi jus suartinti. Ne paslaptis, kad dovanas rinkti labiau patinka ir geriau sekasi merginoms negu stipriosios lyties atstovams, tačiau pasistengti ir nustebinti antrąją pusę gali kiekvienas.

Išduosime paslaptį, labiausiai įsimintinos ir aistrą kurstančios būna tos dovanos, kurias išbandyti galite drauge su mylimu žmogumi. Jei norite išrinkti išskirtinę dovaną savo antrajai pusei, neišsigąskite ir apsilankykite erotinių prekių parduotuvėje. Neturintys galimybės apsilankyti fizinęse parduotuvėse, prekes išsirinkti galite internetinėje parduotuvėje. Nuogąstaujate, kad atėjus į parduotuvę, prekių gausa apsuks galvą ir niekaip negalėsite išsirinkti? Nesijaudinkite, malonios pardavėjos mielai pakonsultuos, patars ir padės išsirinkti tokią dovaną, kuri labiausiai atitiktų jūsų abiejų asmeninius poreikius.

Išsiilgote romantikos, aistringų naktų ir glamonių? Masažo aliejai ir žvakės akimirksniu sukurs jaukią atmosferą ir atpalaiduos. Giliai maitins ir drėkins odą, saugos nuo išsausėjimo ir neigiamo aplinkos poveikio. Stimuliuojant jautriausias kūno vietas patirsite daugiau jaudulio, o malonus kvapas švelniai kutens nosytę.

Norite daugiau jaudulio ir stipresnių pojūčių? Išbandykite penio antgalius, kurie aptempia penį ir vizualiai jį padaro ilgesnį. Vyrams, kuriuos kankina priešlaikinės ejakuliacijos problema, ši intymi prekė tikrai suteiks daug džiaugsmo, o partnerė galės mėgautis ilgesniu ir intensyvesniu orgazmu. Mat daugumos penių užmovų išorė padengta gumbuotais ranteliais, kurie labiau stimuliuos mylimosios jautriausias vietas.

Ne ką mažesnį abipusį malonumą abiems partneriams suteiks vibraciniai penio žiedai. Galėsite rinktis vienkartinio, ar daugkartinio naudojimo, turinčius papildomus liežuvėlius. Kitaip tariant, spalvinė gama ir vibracinių žiedų funkcijos pačios įvairiausios.

Jei nuspręsite mylimai merginai įteikti asmeninę dovaną, vibratorius ar vaginaliniai rutuliukai - vienas geriausių pasirinkimų. Vaikiną nustebinsite padovanodama prostatos masažuoklį arba analiniam seksui skirtą žaislą.

Didesnį dovanų asortimentą rasite apsilankę internetinėje parduotuvėje prekes.suaugusiems.lt, o jei norite pabendrauti gyvai bei pasikonsultuoti, Jūsų laukiame parduotuvėse, įsikūrusiose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje bei neseniai atsidariusioje Šiaulių parduotuvėje. Visų parduotuvių adresus rasite čia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras