Valentino dienos konkursas Pora kaip tvora!

 
1 komentaras
Tikriausiai nesuklysiu sakydama, kad šventės- mylimų draugų būrys ir tuo metu nuo veido nedingstanti šypsena- vienas geriausių dalykų gyvenime. Kalėdos, Naujieji metai prabėgo nepastebimai, tačiau ne už kalnų dar viena reikšmingiausių metų švenčių- Valentino diena, kuriai reikia iš anksto deramai pasiruošti!

Todėl nieko nelaukdami skelbiame super poros konkursą Pora kaip tvora. Visi, kurie mėgsta iššūkius ir save laiko tobula, pergalės verta pora, raginame kuo skubiau dalyvauti. Pačią gražiausią savo ir mylimojo nuotrauką su originaliu prisistatymu siųsti elektroniniu paštu info@suaugusiems.lt. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo didesni šansai tapti vienu iš nugalėtojų.

Originaliausių nuotraukų savininkai už pastangas bus apdovanoti puikiais prizais. Pirmosios vietos laimėtojas gaus 100 Lt dovanų čekį Suaugusiems.lt parduotuvėje + ekskursija intymių prekių parduotuvėje; antroji vieta bus apdovanota 50 Lt dovanų čekiu Suaugusiems.lt parduotuvėje + ekskursija intymių prekių parduotuvėje, o na trečiosios, tačiau tikrai neprasčiausios vietos laimėtojai galės apsilankyti ekskursijoje intymių prekių parduotuvėje. Susidomėjimas konkursu didžiulis, pašto dėžutė lūžta nuo milžiniško laiškų kiekio, todėl nepavėluokite ir suskubkite dalyvauti ir Jūs!

Dovanų čekis- vienas puikiausių atlygių už Jūsų pastangas, nes pasitarę su mylimuoju galėsite išsirinkti tokias, prekes, kurios sužavės Jus abu. Trokštate romantikos ir saldžiausių kvapų? Ne bėda, galėsite įsigyti masažo aliejų ar masažinių žvakių. Ne ką mažiau aistrą sužadins ir feromoniniai kvapai, seksualiniams žaidimams praskaidrinti tiks erotiniai sekso žaislų rinkiniai poroms.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
o mes dalyvausim sitam konkure, tikiuosi palaikys Suaugusiems.lt forumieciai
Naujas komentaras