Viskas, ką reikia žinoti apie „Boudoir“ fotosesiją poroms

Couples-Boudoir-Portfolio-201406-fabyandcarlo_com-13.jpg
 
Mūsų ekshibicionistinė „Instagram“ kultūra ir kūno pozavimo judėjimas „pagimdė“ gerai apšviestą meilės vaiką: porų „Boudoir“ fotografiją.

Partneriai išsirengia iki apatinių (ar dar mažiau) profesionaliuose studijose ar namuose, ir pateikia kamerai įdomų darbą. „Tai sprogstama dabartinė niša“ – sako fotografas Mike Allebach. Jis apskaičiavo, kad tokia veikla bus puikus pajamų šaltinis, ir jis buvo teisus. Pagal neseniai atliktą tyrimą, beveik pusę romantiškų porų turi erotinių fotografijų. 


„Klientai ieško asmeniškesnio ir intymesnio portreto – kažko, kas jiems malonu, būdinga“ – aiškina Delia Washington, foto studijos Delia Renee „Boudoir“ savininkė. Šios nuotraukos dažniausiai pažymi metų sukaktį, santuokų jubiliejus ar netgi, fotografuojamasi, kad būtų sustiprintas porų ryšys. Seksualumo pedagogė Pamela Madsen pasakoja, kad „grįžti į kūną“, tai jausmingos kolekcijos kūrimas. Juk išsirenginėjimas visiškai nuogai priešais kamerą yra ganėtinai nedrąsu, jaučiamas didelis jaudulys. Ir pasitraukimas iš komforto zonos gali sukelti geismo jaudulį. 


Norite užfiksuoti savo kūną kameroje? Tikėkitės už tai sumokėti, priklausomai nuo fotografo, vietos ir ar plaukų, makiažo paruošimo, kainos skiriasi. Iš pradžių natūralu nervintis. „Niekas neateina ir sako: „mes tai ketiname padaryti“, - sako Allebachas, bet jūs įsitraukiate prie tam tikros pramogos. 


Profesionalai gali jums padėti pereiti šį procesą, įskaitant seksualių rūbelių pasirinkimą. Rekvizitai: galbūt ilgi karoliai, kaklaraištis ir estetinės – juoda ir balta, spalvota, viliojanti švelni, šiuolaikiška ir ryški. Fotografai dažniausiai pradeda fotografuoti su rūbais. Kai jūs apšilsite, jūs galėsite erotiškai nurenginėti vienas kitą, žvelgdami vienas kitam į akis, juokiantis – visas šitas procesas leis jums mėgautis momentu. Studijose nėra jokio sprendimo, jokių suvaržymų, todėl jūs galite keisti pozas kaip tik norite, kuo keisčiau, tuo geriau.


Vėliau, kai nuotraukos ateis pas jus, jums reikės pasirinkti savo mėgstamiausią, kad ji taptų meno kūriniu jūsų miegamojo sienoje arba paslėptūmėte tai savo albume. Net jei nuotraukos bus paslėptos, vis tiek gausite didžiulį pasitenkinimą. Tiesiog, paprasčiausias „OMG“, aš negaliu patikėt, kad tai padarėme“. Visa ši energija gali sustiprinti pasitikėjimą santykiais. 


4 veiksniai, greitoms nuotraukoms:

 

  • Susiraskite viliojantį įkvėpimą. Praleiskite laiką drauge, žiūrint nuotraukas internete: „Erotica Tumblr“, seksualios kino scenos – tai suteiks įkvėpimo ir patogumo fotografuojantis. 
  • „Google“ paieška: porų „Boudoir“ fotografai. Peržiūrėkite jų profilius, paprašykite ankstenių klientų atsiliepimų, kad išvengtumėte keistenybių, tada užsisakykite konsultacijas. 
  • Aptarkite savo norus su partneriu ir fotografu. Pasakykite fotografui, kas jums patinka, ir kokie dalykai yra pernelyg privatūs. 
  • Sukurkite grojaraštį. Fotografuojantis, klausantis jums patinkančios muzikos, atsiveria jūsų švelnioji pusė. Pabandykite Spotify „Feeling Sexy“ grojaraštį. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras