Vyriški "perlai'': ko NErašyti moterims internete (II)

 
3 komentarai
Vyrų išmonė beribė, o bandymai atkreipti simpatiškų merginų dėmesį taip pat ne iš kelmo spirti. Kai kurie stipriosios lyties atstovų pasirinkti būdai, merginoms sužavėti, tikrai išspaudžia šypsnį ir priverčia nusijuokti.

Pirmojoje straipsnio dalyje (jį paskaityti galite čia) suaugusiems.lt pažinčių narės mūsų forume dalijosi pačiomis netikėčiausiomis, kada nors iš vyrų gautomis žinutėmis. Vyriškų ''perlų'' tema neišsemiama, todėl dienai praskaidrinti pateikiame dar keletą pačių įdomiausių ''perliukų''.

1. Oralinis, analinis? sexas ant namo stogo ar pries veidroti? iki orgazmo davest kai laizysiu? o gal man ant veido atsisesi ir judinsi uzpakaliuku kad p*tyte trintusi i mano lupas?

2. Grazus uzpakaliukas man Tu ziaurei patikai nes parasei ziaurei protingai.

3. Laba diena, ar nedomintu jusu seksas su manimi, tai yra 15 metu vaikinuku kuris yra dar nekaltas ir iesko patyrusios partneres pirmam kartui, juk gyvename tik 1 karta reikia viska izbandyti. mano skype ***

4. Sveika. Gal paremtum jauna vaikina mane? Uz sex? Nr *** patinka viskas. Jej kazkuom sudominau, laukiu tada labai jusu pasiulymu. Arba i skype ***

5. Galeciau pas save i svecius pakviesti, bet juk zinai liaudis k*kse vadinti prades, negrazu.

6. Laba diena gal noretumei pas mane nemokai gyventi. Jei patiksim vienas kitam. Esu turejes statybos ir dazimo firma 3 metus. Zinau kaip galima uzsidirbti neidejus pinigu per 6 menesius milijona. Jei pasisektu sudaryti sutarti. Galim kartu uzsimti maisto produktu prekyba. Galeciau padeti darbo tau pradziai susirasti. 86****** tele 2. As vairuoju masina o tu vairuoji masina.Tu turi teises vairuoti masinai. As turiu teses vairuoti masinai.

7. Labuka, domina seksas dviese arba trise slaptame pasimatyme su 31 metu simpatisku ir aukštu sportininku? Garantuoju gerą, ilgą ir aistringą įvairias pasimylėjimo pozas, manęs norėsi dar dar ir dar.

8. Gal mechaninio sexo gamtoje?

9. Gal galiu pakviest tave i intymu pasimatyma? Zinoma, busiu lengvas grobis. O kur kviesti tave?

10. O jei turi savo plotą ir mane pakviesi, tai galiu atvažiuoti ir net nakvoti galiu,mažute.

REGISTRUOKIS suaugusiems.lt pažintyse - patirk nuotykį!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Didžiausias gautas perliukas: "tipo pridedi ausi pr tavo putes is snypsia jura kaip is kriaukles?" :)))
briedas:)))))
Grazi tavo rura:)
Naujas komentaras