XX amžiaus pradžios erotika (foto)

 
16 komentarai
Kas prilygo tobulumui prieš šimtmetį? Žvilgsnis į laiko paženklintas erotines moterų fotografijas.

XX amžiaus pradžios fotografijose, kurios buvo naudojamos kaip atvirukai, labai gerai matosi, kas buvo gražu prieš šimtmetį. Čia galima suprasti ne tik tai, kaip atrodė moterys, bet ir tai, kas buvo laikoma gražu, kokios figūros priimtiniausios bei kokie drabužiai ir aksesuarai madingiausi. 

Parengta pagal Oldstratforduponavon.com

 
Komentarai (16)
Kūšiai ten ne šiaip sau, mielieji... Manoma, kad jie padeda skleisti feromonų kvapą, kuris labai jaudina priešingos lyties atstovus. Galbūt šie plaukeliai taip pat sušvelnina odos trintį tarp partnerių sueities metu. (iš wiki):)))
Kas dėl tų gaktiplaukių, tai čia ne mados ar skonio, o supratimo reikalas. Anksčiau buvo tai normalu. Jei tai kažkam normalu ir dabar, tai čia jau jų problemos. Taip pat ir vyrus turiu galvoj.
och
Už Mindaugą!;D
grazu paziureti,tik putkos labai gauruotos :-}
suprantat tais laikais depiliacinių kremų nebuvo, o peiliukai tą vietelę gali sudirginti. ir kas čia tokio kad, pūkelis yra? ir bejo jos labai normalių figūrų, nei per kūdos nei per storos.
O jau tie kūšiai... tai fuuuuu.. kaip šlykštu, net nupurto... :D
normalios moterys, su normaliom figūrom, tik anais laikais sąvoka "asmens higiena" suvokiama buvo siauriau :)
che che... teisybe mindaugai.
matot kaip bahurai reaguoja i tuos vadinamus moteru kusius, tai bahuriukai isivaizduokit kad ir jus taip atrodot su savo kusiais kaip ir jos, panoms tas pats i jus ziuret kaip jums i jas (as kalbu apie tuos kurie vaiksto su pukuotais pimpalaiss). reikia visiems prisiziuret save
Nu as irgi nesu ten tokiu anoreksikiu gerbejas, bet kai ten apacioj kokia motinele savo lizda gyndama gali i ranka ar dar kur geriau ikast, tai as uz plikas... :)
bet jau tie kušiai....bee
gal aš geriau pasiliksiu prie "kaulų ir skūros" :))
tai dabar su šiuolaikiniai "standartais" gal juoką ir kelia, o anksčiau gražu buvo :)
kiaulaiciu fotosesija :D nei kiek negundancios, o juoka tik kelia :D
Nu va, moterys normalių formų buvo, o ne kaip dabar, tik kaulai ir skūra
Naujas komentaras