Žaidimai prie taurelės (I)

 
8 komentarai
Draugų kompanija ir taurelė kiek stipresnio nei vanduo gėrimo – dažniausiai neatsiejami nūdienos vakarėlių komponentai. Tačiau kaip tokius pasibuvimus paversti kiek kitokiais, nei įprastai? Išbandykite žaidimus prie taurelės – nauji potyriai garantuoti!

Šiam savaitgaliui siūlome išbandyti visame pasaulyje paplitusį žaidimą „Fubar“. Jis yra nesudėtingas, tačiau reikalaujantis nemažai stiprybės. Išmaišykite kortų kaladę ir paskleiskite per vidurį stalo. Žaidėjai paeiliui traukia po vieną kortą, kurių kiekviena turi skirtingą reikšmę, ir parodo ją kitiems.   

Kortų reikšmės

Tūzas: ištraukęs šią kortą išgeria vieną gėrimą.

Dviakė: ištraukęs šią kortą išgeria du gėrimus.

Triakė: ištraukęs šią kortą išgeria tris gėrimus.

Keturakė: „Klausimai“. Reikia žiūrėti į pasirinktą asmenį ir klausti jo kokio nors klausimo. Šis į jį taip pat turi atsakyti klausimu. Viskas tęsiasi iki tol, kol vienas iš jų suklysta.  

Penkakė: reikia atiduoti 5 savo gėrimus kitiems.

Šešakė: „Aš niekada…” Asmuo, kuris ištraukė šią kortą, pasako ką nors, ko niekada nedarė. Jeigu iš kitų žaidėjų kuris nors yra tai daręs – jis turi išgerti.

Septynakė: „Nykščių valdovas”. Kas ištraukią šią kortą, turi teisę bet kada padėti ant stalo savo nykščius ir visi turi tą patį paskui jį padaryti. Tas, kuris padeda nykščius ant stalo paskutinis – išgeria. Šią galią „nykščių valdovas” turi iki tol, kol kitas asmuo taip pat ištraukia septynakę.

Aštuonakė: „Kategorijos“. Asmuo, ištraukęs šią kortą, pasiūlo kokią nors temą ar kategoriją ir kiekvienas žaidėjas turi pasakyti jai tinkantį žodį. Pavyzdžiui, jeigu pasakyta “arbata”, kiti gali sakyti “žalia”, “juoda”, “Lipton”, “Dilmah”.

Devynakė: „Rimas“. Kiekvienas žaidėjas turi pasakyti žodį, kuris rimuotųsi su pasakytu kortą ištraukusio asmens, pavyzdžiui, “raktas”, “paktas”, “taktas” ir pan.

Dešimtakė: „Socialinis“. Geria visi.

Valetas: „Šiknių gėrimas“. Geria tik vyrai.

Dama: „Paleistuvių gėrimas“. Geria tik moterys.

Karalius: „Krioklys“. Gali būti itin sudėtinga, nes visi nesustodami geria tiek, kiek pajėgia. Kortą ištraukęs asmuo yra vedantysis. Antras asmuo negali  nustoti gerti, kol nebaigė pirmasis, lygiai taip pat, trečiasis negali nustoti gerti, kol nebaigė antrasis ir t.t. Taigi, jeigu kortą ištraukęs žaidėjas „pajėgia“ nemažai, kitiems gali būti sudėtinga. 

Artūras Katinas

Primename, kad alkoholio vartojimas kenkia Jūsų sveikatai ir artimųjų gerovei.

 
Komentarai (8)
ja lox
cia ziuriu pramoginis budas, kaip per valanda visus prigirdyt tiek, kad prasidetu masine orgija :DDDD
Norint greit prisigert, tai sis geras zaidimas, tik mes zaisdavom paprasciau, nuo valeto iki jokerio.
čia žaidimas be pabaigos ;D jo tiesiog neįmanoma baigti ;DDD
Teko prieš kelis metus žaisti panašų žaidimą, tik kortu reikšmės truputi skirtingos, o kitos sutapo su straipsnyje minetomis. mes šiam žaidimui pasirinkom alų ir per gerą pusvalandį dviejų dėžių nebeliko :D nes gan dažnai ištraukėme "Krioklį" :)
Na aš manau , kad gal ir smagus žaidimas ... bet nemanau, kad kas žaistu ji girtas :D
Geras, būtinai reiks išbandyti, bet gali tekti važiuoti į blaivyklą po tokiu kiekių :D
Dievazi.. daug gerimu reikia :D
Naujas komentaras