Žvaigždės tik su apatiniais (foto)

 
3 komentarai
Šiandien noras viešai apsinuoginti – stiprus kaip niekada anksčiau. Įžymūs aktoriai, muzikantai ar sportininkai dažnai imasi ne tik savo profesijos, bet bando savo sėkmę ir mados pasaulyje, pavyzdžiui, reklamuodami apatinį trikotažą.

Tokie poelgiai – tiesiog savęs realizacija ar reklama sau bei didelis pliusas karjerai?

Kellam Lutz – Calvin Klein (2010)

Šis atletiško sudėjimo aktorius vaidino filme „Saulėlydis“. Savo karjerą pradėjo kaip profesionalus modelis ir tik vėliau susidomėjo vaidyba. 2010 m. dalyvavo Calvin Klein vyriško apatinio trikotažo reklaminėje kampanijoje.

Nelly – Sean John (2008)

Sean John reklaminėje kampanijoje šis „Hot in Herre“ hito atlikėjas atidengė tik šiek tiek nuogo kūno. Galbūt, jei parodytų daugiau, parduotų dar daugiau savo albumo „Brass Knuckles“ vienetų.

Eva Mendes – Calvin Klein (2008)

Ši aktorė teigia, kad jai kur kas maloniau būti nuogai, negu vilkėti kailinius. Tačiau tokios pažiūros netrukdo reklamuoti seksualaus Calvin Klein apatinio trikotažo.

Megan Fox – Emporio Armani (2010)

Megan Fox kaip aktorės pasiekimai nedideli – filmų „Transformeriai“ serija – tad dalyvavimas Emporio Armani reklaminėje kampanijoje jai tikriausiai buvo didelis iššūkis.

David Beckham – Emporio Armani (2007)

Šis futbolininkas įžymus ne tiek savo sporto pasiekimais, kiek santuoka su Victoria Beckham. Skandalinga pora reklamavo Emporio Armani apatinį trikotažą, itin daug dėmesio susilaukė Davido reklamuojamos glaudės.

Victoria Beckham – Emporio Armani (2009)

„Posh Spice“ taip pat reklamavo Emporio Armani apatinį trikotažą, tačiau nesugebėjo sužavėti visuomenės taip, kaip jos vyras Davidas.

Mel B – „Ultimo“ (2008)

Populiarios grupės „Spice giros“ narė reklamavo „Ultimo“ firmos apatinį trikotažą. Nuotraukos darytos vienoje prabangiausių Holivudo vilų.

Kate Moss – „Agent Provocateur“ (2008)

Skandalingasis modelis 2008 metais tapo „Agent Provocateur“ firmos veidu. Jos dalyvavimas reklaminėje kampanijoje be abejo atnešė įmonei didelę sėkmę.

Grupės „Pussycat Dolls“ merginos

„Pussycat Dolls“ narės nuolatos reklamuoja apatinį trikotažą. Kiekvienas šių seksualių divų pasirodymas garantuoja didelę sėkmę, todėl dažnai jų veidai naudojami marketingo tikslams.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Ačiū už pastebėjimą - jau pasitaisėm. :)
4 nuotraukoje ne Kate Moss – Agent Provocateur (2008), o PussyCat Dolls ^^
Beckhamas čia geeerai atrodo, m :)
Naujas komentaras