Žymiausi Holivudo svingeriai

wallpapersden_com_angelina-jolie-sexy-wet-look-photos_2048x1152.jpg
 
Svingerių vakarėliai, milžiniškos orgijos ir grupinis seksas eiliniams mirtingiesiems dažniau yra fantazija negu tikrovė. Na, o jei kam nors ir pavyksta išpildyti tokią savo svajonę, vargu ar atsirastų daug atlapaširdžių, kurie išdrįstų garsiai papasakoti apie savo grupinio sekso nuotykį. Tačiau Holivudo žvaigždės, priešingai nei didžioji dalis planetos gyventojų, apie tai kalba garsiai ir visai nesigėdija to, kas vyksta “užkulisiuose”. Bet kitaip juk ir būti negali. Juk jos žvaigždės ir joms galima viskas!

Pasikuiskime po Holivudo garsenybių patalus ir bent akies krašteliu prisilieskime prie jų karališkai ištvirkusio gyvenimo. Taigi, kas, su kuo, keliese ir kaip tai daro...

Amerikiečių aktorė Megan Fox ir jos vaikinas aktorius Brianas Ostinas Green pasirašė sutartį, kuri leidžia jiems miegoti su kitais žmonėmis. 


Megan Fox ir Brian Ostin Green

Holivudo diva Angelina Jolie yra pasakiusi: „Aš abejoju, kad ištikimybė yra absoliučiai būtina santykiams. Nei Bradas, nei aš nesame vienas kito nuosavybė. Mes niekada neribojam vienas kito“. Ką gi, Angelina sako, Angelina žino. Juk skyrybos gali įvykti ir dėl daugelio kitų priežasčių. 


Angelina Jolie

Demi Moore  ir Ashton Kutcher vos susituokę ėmė ir padarė tai! Porelė yra prisipažinusi, jog yra dalivavusi keliose orgijose dar santuokos pradžioje. 


Demi Moore  ir Ashton Kutcher 

Amerikiečių atlikėja Pink prisipažįsta, kad ji ir jos motociklininkas vyras Carey Hartas yra patyrę svingerių vakarėlių liūtai.


Pink ir Carey Hart

Įžimybių pasaulyje viskas civilizuota ir teisėta. Jeigu Dž. Lo gali apdrausti savo užpakaliuką už 27 mln. dolerių, kodėl Justinas Timberlake'as negali pasirašyti sutarties, leidžiančios jam miegoti su kitomis moterimis? Atlikėjo mylimoji Jessica Biel sutiko su tokia Justino sąlyga ir ,atrodo, tai netrukdo gyvuoti laimingai santuokai. Pora vis dar kartu!


Justin Timberlake ir Jessica Biel 

Karštoji porelė J. Pinkett-Smith ir  W. Smithu neslepia fakto, jog jie yra atviri sekso nuotykiams su kitais žmonėmis. Jie tiesiog neatsisako šios natūralios gamtos dovanos. 


 J. Pinkett-Smith ir  W.

Britų aktorius Alanas Cummingas kartą žiniasklaidai prisipažino gėdingą faktą apie tai, kaip jis prarado nekaltybę. Būdamas vos šešiolikos metų, jo nekaltumas dingo svingerių vakarėlyje. 


Alanas CummingasSuaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras