Analiniai žaislai. Ką būtina išbandyti?

01analtoyshead.jpg
 
Vis daugiau porų, ieškodami naujovių intymiame gyvenime, atranda analinius žaisliukus. Taip atverdami kelią naujiems malonmams

Vis daugiau porų, ieškodami naujovių intymiame gyvenime, atranda analinius žaisliukus. Taip atverdami kelią naujiems malonumams. 

Pirmiesiems analiniams žaidimams dažniausiai užtenka piršto. Tačiau, jei norite daugiau pojūčių, rekomenduojama įsigyti bent porą analinių žaisliukų. Tai atvers kelią naujiems jūsų meilės žaidimams.
 

Analiniai kaiščiai

Analinis kaištis praplečia užpakaliuko raumenis labiau, nei įprasta ir jaučiamas spaudimo jausmas dažnai būna labai malonus. Jį galite įsidėti užsiimant seksu. Arba pabūkite dar labiau ištvirkę ir įsidėkite jį kartu keliaujant į miestą.  Tokia patirtis gali labai stipriai jaudinti.

Kaiščių yra įvairių formų, pagamintų iš įvairių skirtingų medžiagų, todėl pasirinkite, kas jums atrodo patraukliausia. O geriausia, išbandykite keletą skirtingų ir atrasite, kas jums maloniausia. Taip pat galite įsigyti kaiščių rinkinį, jame rasite tos pačios formos skirtingų dydžių kaiščius ir taip galėsite treniruotis, pereinant nuo mažiausio iki didžiausio.

Jei su analiniu kaiščiu planuojate vaikščioti ilgesnį laiką, rinkitės minkštesnį ir lankstų kaištį (pvz., pagamintą iš silikono), taip jis lengviau prisitaikys prie kūno formų judant.
 

Analinės grandinėlės

Tai smulkūs kamuoliukai, sujungti viena virvele ar koteliu, kurie į užpakaliuką kišami po vieną. Kamuoliukų įvarovė taip pat labai didelė. Pagaminti jie gali būti iš skirtingų medžiagų. Grandinelės kamuoliukai gali būti vienodo dydžio. Tačiau daugiau pojūčių sukels tie, kurių kamuoliukai su kiekvienu vis po truputį didėja, taip vis pamažu praplečiant užpakaliuką. 


Prostatos masažuoklis

Tai žaisliukas, kurį išbandyti turėtų kiekvienas vyras. Prostatos masažuokliai turi specialų išlinkimą tam, kad pasiektų prostatos liauką ir ją stimuliuotų. Nemaža dalis vyrų tokiu būdu gali pajusti itin stiprų orgazmą. Užtenka šį žaisliuką įsidėti į užpakaliuką ir tuomet imti sutraukinėti dubens raumenis. O jei norisi dar daugiau malonumo, tuo metu galima mylėtis ar masturbuotis.
 

Ką reikia žinoti prieš naudojant bet kurį analinį žaisliuką?
 

 • Visuomet naudokite lubrikantą ir jo negailėkite. 
   
 • Įsitikinkite, kad žaisliukas yra saugus naudoti. Jis neturėtų būti sulūžęs, turėti aštrių kraštų ar atplaišų, bei neskleisti stipraus ar nemalonaus kvapo.
   
 • Visuomet prieš naudojimą ir po naudojimo gerai nuplaukite žaislą šiltu vandeniu su šiek tiek muilo. Taip pat perskaitykite ar žaisliuko aprašyme nėra papildomų jo valymo reikalavimų.
   
 • Atsiminkite, kad žaisliukai gali pernešti lytiškai plintančias ligas. Todėl keisdamiesi žaisliukais su partneriu būkite tikri, ar partneris yra patikimas, kitu atveju, prieš naudojant, ant žaisliuko užmaukite prezervatyvą.
   
 • Pradėkite nuo mažiausių žaislų ir viską atlikite labai lėtai. Nebijokite sustoti, jei pajaučiate kažką nemalonaus.
   
 • Pirmus kartus ne visai malonus tempimas yra normalu. Tačiau jūs neturite jausti intensyvaus labai nemalonaus tempino ar skausmo. Dėl šios priežasties dažnai rekomenduojama pirmiausia naujus žaislus išbandyti vienam. Tuomet viską atliksite savu tempu, nejausite spaudimo, kad tai jums turi patikti, sugebėsite geriau suprasti patiriamus pojūčius.


  www.suaugusiems.lt
 
Komentarai
Naujas komentaras