Ar joms tikrai svarbu dydis?

24eexs20g37xparzp28nyycmp-652x400.jpg
 
2 komentarai
Ar merginoms tikrai svarbu penio dydis? Tai klausimas, dėl kurio galėtų pasiginčyti kiekvienas. Ir taip, daugumai merginų vaikino pasididžiavimo dydis nėra labai svarbus.

Paprasčiausias to įrodymas - pagalvokite, ar būtų labai lengva patenkinti moterį mechaniškai judant pirmyn-atgal ir daugiau nedarant nieko? Turbūt nelabai. Kadangi seksas, tai ne tik fiziniai pojūčiai, bet ir mūsų emocijos, intymumo ir pasitikėjimo partneriu jausmas, žaismingumas ir dar begalybė kitų detalių.

Tiesa, kartais būna taip, kad merginos skundžiasi, jog sueities metu beveik nieko nejaučia, arba kaip tik sueitis yra skausminga dėl penio dydžio. Tačiau tai dažniausiai nereiškia, kad penis seksui yra per mažas ar per didelis. Skirtinga anatomija yra visiškai normalu. Jei kažkas nesuveikia mylintis viena poza, eksperimentuokite su kitomis. Jei penis yra šiek tiek mažesnis, išbandykite pozas, kuriose penetracija bus gilesnė, o įėjimas tokiu kampu, kad penis glaudžiau liesis su vaginos sienelėmis. Tam tinka šuniukų poza. Tai pat pozos, kuriose moters dubuo pakeltas aukštyn (galite po dubeniu pasidėti pagalvėlę). Tokių pozų metu taip pat varijuokite kojų padėtimi, pavyzdžiui, iškelkite jas aukštyn, įremkite jas vyrui į krūtinę ar jas suglauskite. Tuo tarpu jei sueitis tampa nemaloni dėl didoko penio, vyras turėtų stengtis nesiskverbti taip giliai. Taip pat puikus variantas yra kaubojės poza, kurioje įsiskverbimo gylį ir kampą reguliuoja pati moteris. Tik labai retais atvejais partneriai yra fiziškai nesuderinami tiek, kad visiškai nepavyktų sueitis. Dažniausiai viską išsprendžia fantazija ir nebijojimas eksperimentuoti.

Taigi, išsiaiškinome, kad geram seksui svarbu ne penio dydis, o jo savininkas. Tačiau iš kur kyla tas nerimas dėl dydžio? Greičiausiai iš žmogiško noro būti geresniu nei kiti bei įvairių stereotipų laikymasis. O stereotipai, kaip žinia, retai atitinka tiesą.
Taip nejučia sukuriamas realybės neatitinkantis įvaizdis, kuris sukelia didelius kompleksus. O kompleksai ir nepasitikėjimas savimi dėl penio dydžio gali nulemti blogą pasirodymą lovoje. Bet dėl to, žinoma, bus apkaltintas penio ilgis, o ne tai, kas dedasi jo savininko galvoje.

Ant šių stereotipų kartais paslysta ir merginos. Ypač, turinčios mažai seksualinės patirties. Jei mergina penį yra mačiusi tik porno filme ir internete apsišviestusi, kad jų dydžiai prasideda bent nuo 20 cm, išvydusi realų 14 cm (koks realiai ir yra vidutinis penio ilgis), gali įsivaizduoti, kad jis labai mažas ir nieko gero nebus. Kai kurios jų, deja, taip ir lieka įtikėjusios tuo visam gyvenimui. Tačiau daugumai ilgainiui atsiskleidžia, kad ne pimpio ilgis seksą daro geru.

Kad moterims dydis nėra labai svarbu fiksuoja ir įvairios mokslininkų atliktos apklausos. Skirtingų apklausų rezultatais vidutiniškai 80 - 85% moterų į klausimą "ar jus tenkina jūsų partnerio penio dydis?" atsakė teigiamai. Beje, vyrų, atsakiusių teigiamai į klausimą "ar jus tenkina jūsų penio dydis" buvo tik 50-55%. Tai vėl gi įrodo, kad dydžio promblema dažniausiai yra tik vyro galvoje.

Saugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Ismokim rasyti
Svarbu jausti moterimi
Naujas komentaras