Ar žinote, kaip pasirūpinti savo sekso žaislais?

33dd54a0b880d930501d4449f2bcadf5.jpg
 
Sekso žaisliukai – smagus būdas paįvairinti seksualinį gyvenimą. O tam, kad jie būtų ilgaamžiškesni ir saugūs, jais būtina pasirūpinti. Ar žinote, kaip tinkamai pasirūpinti savo turimais žaisliukais?

Sekso žaislus valykite dažnai. Ne tik po jų naudojimo, bet ir prieš naudojimą. Taip pat dezinfekuokite juos, jei panaudojus vienam pertneriui, jį iškart perims kitas. 
    
Reguliariai patikrinkite savo sekso žaisliukas. Bent kartą per porą mėnesių gerai apžiūrėkite, ar juose neatsirado įtrūkimų, nuskilimų, įplyšimų ir panašiai. Jei matote, kad žaisliukas pažeistas, meskite jį lauk. Pažeistas sekso žaislas gali skaudžiai subraižyti jautrią intymių vietų odą, lūžti ar trūkti naudojimo metu. Taip pat toks žaisliukas savo įtrūkimuose gali priglausti įvairias bakterijas, kurias gali būti sunku pašalinti net ir plaunant.
    
Naudokite tinkamą lubrikantą. Kai kurie lubrikantai gali sugadinti jūsų žaisliuką, tad būkite atidūs ir būtinai perskaitykite rekomendacijas ant žaisliuko pakuotės. Atminkite, kad silikono pagrindo lubrikantas gali pakenkti silikoniniams ir tikros odos imitacijos žaisliukams. Taip pat nutarę pasilinksminti su sekso žaisliukais geriau atsisakykite aliejaus pagrindo lubrikanto.
    
Laikykite žaisliukus tinkamoje vietoje. Jūs turbūt pasirūpinote, kad žaisliukai būtų padėti ten, kur niekam nekliūtų už akių. Tačiau nenuspirkite jų tiesiog po lova. Ten jie surinks visas dulkes ir bakterijas. O jei žaisliukas pagamintas iš porėtos medžiagos (pvz., gumos, latekso, žele), jas surinks ir į vidų, iš kur jau tos velniavos nebeiškrapštysite. Tad pasirūpinkite sandaria ir sausa dėžute. Iš žaisliukų su baterijomis jas išimkite. 

Pasirinkite tinkamą valymo būdą. Universaliausias jų – vanduo su šiek tiek antibakterinio muilo. Rinkitės kuo natūralesnį muilą be sintetinių kvapiklių. Jei žaisliukas turi sunkiai pasiekiamų vietų (pvz, grublėtas paviršius, sujungimai ir pan.), jiems išvalyti pasitelkite seną dantų šepetėlį. Būtinai žaisliuką gerai perplaukite šiltu vandeniu, kad gerai pašalintumėte muilo likučius. Tuomet gerai nusausinkite švariu rankšluosčiu. Daugiau dėmesio skirkite akytos medžiagos žaisliukams (guma, lateksas, žele), kadangi nešvarumai ir bakterijos lengvai prasiskverbia gilyn į juos. Tiesą sakant, šių žaisliukų idealiai išvalyti beveik neįmanoma.
    
Galima rasti įvairių rekomendacijų, kad kai kuriuos iš tvirtų medžiagų pagamintus žaisliukus geriau virinti ar plauti indaplovėje, dezinfekuoti spiritu. Tačiau verta pastebėti, kad kartais karštis ir kitos medžiagos gali pakenkti net labai tvirtos medžiagos sekso žaisliukus. Todėl aš rekomenduočiau tiesiog kruopštų plovima su muilu. Tiesa, papildoma dezinfekcija pasirūpinkite tuo atveju, jei neseniai sirgote lytiškai plintančia liga, lyties organų grybeliu ar infekcija.
    
Atsiminkite, kad sekso žaisliukai gali lengvai pernešti lytiškai plintančias ligas. Dalinkitės žaisliukais tik tuo atveju, jei visiškai pasitikite partneriu. Ypač dėmesingiems reikia būti naudojant porėtų medžiagų žaisliukus, kadangi jų neįmanoma maksimaliai dezinfekuoti. Jei nesate tikri, ar partneris nekelia rizikos jūsų užkrėsti lytiškai plintančia liga, ant žaisliuko uždėkite prezervatyvą. Nenaudokite tam prezervatyvų, kurie jau yra su spermicidais, lubrikantais ar kitais priedais, kadangi jie gali kenkti sekso žaisliukui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras