BDSM ir švelnumas: Ar tai suderinama?

234615739d878b9b02-71285692.jpg
 
BDSM žaidimai labai dažnai neįsivaizduojami be ašarų, iki skausmingai veržiančių pančių ir skaisčiai raudonų ar net mėlynų mušimo žymių. Tačiau, ar tikrai BDSM žaidimai turi sietis tik su skausmingomis patirtimis?

Tikrai ne!

Šie žaidimai gali būti švelnūs ir jausmingi.

BDSM - tai kontrolė, kai vienas partneris yra dominuojantis, o kitas - paklusnusis. Išbandykite tai: suriškite mylimojo rankas švelnia skarele ir aistringai išbučiuokite partnerio kūną, kol jis susijaudins tiek, kad maldaus orgazmo. Jokio skausmo, jokios prievartos - vien tik malonumas. Tačiau jūs dominuojate ir kontroliuojate partnerio orgazmą.

Net ir bausmės gali būti visiškai neskausmingos. Tiesiog uždrauskite partneriui patirti orgazmą, neleiskite prie jūsų liestis, neleiskite jam matyti jūsų nuogo kūno, uždrauskite dėvėti kelnaites ir t.t.

Taip pat partnerio kontrolė nebūtinai turi sietis su seksualinėmis patirtimis. BDSM žaidimus galima išbandyti ir įvairioje kasdienėje veikloje. Tai gali būti partnerio buities darbų kontroliavimas, ėjimas į tualetą ar dušą tik su dominuojančio leidimu, partnerio garderobo parinkimas, neleidimas jam pačiam užsisakinėti restorane, leisdimas valgyti maistą tik po to, kai pavalgėte jūs. Įdėjų tokiems žaidimams galima sugalvoti tūkstančius.

Tačiau kartu nepamirškite ir svarbiausios BDSM taisyklės - susitarimo. Abu partneriai turėtų būti aptarę žaidimo taisykles ir gerai suprasti tai, kas vyksta. Net jei žaidimo elementai yra visiškai neskausmingi ir neužgaulūs, tai nereiškia, kad tai negali užgauti, įžeisti, nuliūdinti ar priversti pasijausti nemaloniai. Kontrolės žaidimai turi būti malonūs jums abiems.
Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras