BDSM žaidimai: koks turi būti geras valdovas?

fetish1.JPG
 
Nori išbandyti kažką aštresnio ir savo partneriui tapti valdovu ar valdove? Akimirka, kai partneris su tuo sutinka, gali atrodyti kaip tikras svajonės išsipildymas. Tačiau jos įgyvendinimas gali pasirodyti ne toks lengvas, koks atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Atrodo, tereikia būti griežtam ir įsakinėti paklusniajam partneriui. Tačiau tą padaryti gali būti ne taip ir lengva, net jei ir labai norisi. O ir griežtumas nėra vienintelė savybė, kurios užtektų tam, kad būtum geras valdovas.
    

Tvirtumas. Tai bene viena akivaizdžiausių savybių, kurias turi turėti BDSM valdovas. Tu turi aiškai sau įvardinti, ko tu nori ir nebijoti garsiai to išreiktšti savo paklusniajam. Ir tai padaryti taip, kad jam būtų aišku, kad tavo žodis darbar yra vienintelis ir neginčijamas.
    

Pasitikėjimas savimi. Ši savybė žengia koja kojon su tvirtumu ir yra labai svarbi tam, kad išreikštum savo autoritetą. Tačiau, tik pradėjus žaidimus, spinduliuoti pasitikėjimu savimi tikrai nebūna lengva. Baisu užgauti kitą žmogų, nesijauti tvirtai, nesi tikras, ar viskas vyksta tikrai tinkamai. Kokia išeitis? Pasitikėjimą savimi suvaidink. Nusiteik, kad šiandien būsi galingas ir seksualus valdovas (ar valdovė) ir bandyk kuo geriau išsilaikyti šiame vaidmenyje. Beje, toks suvaidinimas padeda mokytis labiau pasitikėti savimi.
    

Atviras bendravimas. Atviro bendravimo su partneriu santykiuose reikia visad. Tačiau ypač atviras jis turi būti, jei nusprendėte užsiimti BDSM žaidimais. Jūs turite vienas kitam atvirai išsakyti savo norus, nusistatyti ribas, aptarti įvairius žaidimo scenarijus ir kas jums abiems yra priimtina. Taip pat su partneriu aptarkite saugos žodžio naudojimą (saugos žodis – tai žodis, kurį ištarus paklusniajam, žaidimas iškart stabdomas arba pristabdomas).
    

Atsakomybė. Geras valdovas visuomet turi prisiminti, kad jis yra atsakingas už paklusnųjį partnerį. Todėl būtina pasirūpinti, kad partneris būtų saugus tiek fiziškai, tiek emociškai. BDSM žaidimuose prioritetą teikite saugumui. Taip pat pasirūpinkite paklusniuoju ir pasibaigus žaidimui. Parodykite jam švelnumo, dėmesio, sušildykite ir padėkite jaustis jam patogiai.
    

Pagarba. Gerbti savo partnerį yra viena svarbiausių BDSM žaidimo taisyklių. Net jei abu nutarėte, kad žaidimo metu partneris bus mušamas, užgauliojamas ir žeminamas, visuomet išlaikykite pagarbą jam. Niekuomet neperženkite ribų, nedarykite to, kas nepriimtina partneriui ir to, ko su juo neaptarėte. Iškart sustokite išgirdę saugos žodį.
    

Atidumas. Visuomet stebėkite partnerio reakcijas ir jo kūno siunčiamus ženklus. Kartais paklusnusis nedrįsta pasakyti, kad kažkas yra negerai. Todėl būkie atidūs ir nedelsdami klauskite partnerio, ar viskas gerai, jei kyla bent menkiausias įtarimas. Ypač atidžiai stebėkite partnerį, jei jis yra surištas, ar jo oda nemėlynuoja. Taip pat, jei partneriui užkimšta burna, nuolat stebėkite, ar jo kvėpavimas tolygus.
    

Atsiminkite, kad nesklandumai BDSM žaidimuse yra beveik neišvengiami. Tačiau laikantis šių nuostatų, kylantys nesklandumai nesukels neigiamų padarinių (arba jie bus menkai jaučiami). Taip pat atsiminkite, kad nors turite pasiskirste roles, jos yra tik žaidimo dalis, o ne visas jūsų gyvenimas.


www.suaugusiems.lt
 

 
Komentarai
Naujas komentaras