Dilema, apie kurią garsiai nediskutuojame: išspjauti ar nuryti?

medium-oralinis-seksas-merginai.jpg
 
3 komentarai
Didelė dalis merginų susiduria su dilema, kaip turėtų baigti vaikinas oralinio sekso metu. Ką daryti partneriui priartėjus prie orgazmo? Baigti jį tenkinti ranka ar visgi leisti baigti į burną? O jei taip, tai ką daryti su sėkla: išspjauti ar nuryti?

Kai kurioms merginoms ši dilema tokia stipri, kad oraliniam seksui jos taip ir nepasiryžta.

Jei esi nusprendusi, kad neketini vaikinui leisti baigti į burną, prieš pradėdama jį maloninti, apgalvok, kur tuomet jis baigs - ant savo ar ant tavo kūno? Baigimas ant merginos kūno gali būti labai erotiškas abiems partneriams. Tačiau, jei tai nėra priimtina, paprasčiausia bus, jei mylimasis baigs ant savo pilvo ar kojų.
Svarbiausia taisyklė, nenustok jo stimuliuoti iki pat jo orgazmo. Jei nustoji stimuliuoti burna, pradėk stimuliuoti ranka, išlaikydama tokį patį tempą ar net šiek tiek greitėdama. Jei norisi daugiau įvairovės ir šiek tiek paišdykauti, gali leisti partneriui stimuliuoti save patį. Kai kuriuos vyrus ypač jaudina, kai jie patys baigia ant merginos kūno.

Nusprendei eiti iki galo ir leisti jam baigti į burną? Tuomet teks pasirinkti nuryti ar išspjauti.
 


Gan dažnai merginos pasirenka pastarąjį variantą. Tokiu atveju prieš imdamasi veiksmų, apgalvok, kaip tau patogiau bus tai atlikti. Dažniausiai pasirenkama užlaikyti sėklą burnoje, o vėliau ją išspjauti į nosinaitę. Tačiau daug paprasčiau gali jei tik vaikinui baigus, plačiau išsižiosi, atpalaiduosi žandikaulį ir leisti turiniui tiesiog nubėgti ant vaikino penio. Tuomet nė nereikės išspjauti.

Spermos nurijimas dažniausiai laikomas kaip pats sudėtingiausias (ar net šlykščiausiu) pasirinkimas. Tačiau mano praktika rodo, kad tai netgi paprasčiau, nei išspjauti. Jei nusprendėte išspjauti, vyro sėkla vistiek greičiausiai pereis visą liežuvį bei visus skonio receptorius. Kai tuo tarpu vyrai dažniausiai baigia galinėje burnos dalyje, tad iškart nurijus net beveik nepajusite skonio.

Atsiminkite, kad viskas intymiuose santykiuose turi teikti malonumą abiems partneriams. Jei nesijauti, kad baigimas į burną tau yra priimtinas, netęsk oralinio iki galo. Taip pat prieš užsiimdama oraliniais žaidimais apie tai įspėk savo partnerį.

Tačiau jei kirba bent šiek tiek smalsumo, atsipalaiduok ir paeksperimentuok. Jei nepatiks, nebūtina to kartoti.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Viena Priligy doze dazniausiai sudaro 30 mg veikl. Medz. Esant poreikiui doze galima gerti net ir dviguba. Vaistas saugus, auksto toleravimo lygio. Nekeliantis pripratimo. Veiksmingumas irodytas kliniskai. Placiau: w ww .goo. gl/qy5bn0
Tikrai ne tai, ka moterys mielai daro tiems, kurie turi prieslaikines ejakuliacijos beda ir visai negali saves valdyti :D O nuo to tik vienas Priligy vaistas yra. Vartojamas pries 1-3 val iki „to“. Suveikia jau pirma karta isgerta tab.
Arba dar galit pasidalint su vaikinu, snow balls:)
Naujas komentaras