Erotiški vandens malonumai dviems

shutterstock_472980505.jpg
 
Kas gali būti geriau už šilumos bangas, užliejančias jūsų kūną? Geriau gali būti, jei tuo metu jus kaitins ne tik vanduo, bet ir aistra. Praustis duše kartu – labai smagu ir erotiška. Jūs galite vienas kitą nuprausti arba stebėti, kaip prausdamasis partneris pats save liečia.

Pojūčių paįvairinimui nukreipkite dušo srovę į erogenines zonas. Taip stimuliuojamos moterys gali net patirti orgazmą.
    
Na, ir žinoma, kaip gi be sekso duše. Tiesa, nemažai žmonių atranda, kad jų dušo erdvė nepritaikyta jokioms sekso pozoms. Tačiau išeitis yra – lepinkitės oraliniu seksu. Ypač malonu bus, jei partnerį stimuliuosite ne tik burna, bet ir vandens purslais.

Taip pat puikiai vienas kitą patenkinti galite ir žaisdami rankomis.
    
Norisi daugiau romantikos? Įsitaisykite karštoje vonioje. Nesijaudinkite, jei vonia neatrodo pakankamai didelė, kad joje tilptų du žmonės. Įprastai standartinio dydžio vonioje kartu tilpsite, jei įsitaisysite skirtinguose jos galuose vienas priešais kitą. Gal ir nebus tiek komforto, kaip gulint vonioje vienam, tačiau tikrai ne dėl to jūs čia atsidūrėte.
  
Gulint vonioje glamonėkite vienas kitą. Jei nepasiekiate rankomis, labai erotiška, jei glamonėsite kojomis. Jaudinkite vienas kitą, kol galiausiai imsite mylėtis (nesijaudinkite, jei neatrandate patogios pozos seksui vonioje, bėkite į lovą).
    
Prieš maudynes dviese, susikurkite romantišką atmosferą. Pasirūpinkite žvakėmis, vonios putomis, eteriniais aliejais, druskomis ir jaudinančia muzika. Nekasdienė atmosfera nuteiks romantiškai ir nuvaikys rutiną.

Jei vonioje ar duše ketinate užsiimti seksu, būtinai pasirūpinkite savo saugumu. Čia lengva slystelėti ir patiri rimtą traumą. Todėl visuomet įsitikinkite, kad stovinte pakankamai tvirtai. Dar geriau – įsitieskite kilimėlį, kuris jus apsaugos nuo slystelėjimo.
    
Taip pat labai svarbu atsiminti, kad dauguma prezervatyvų nėra atsparūs vandeniui ir vanduo kenkia jų patvarumui. Todėl, jei norite išmėginti seksą vandenyje ir saugotės prezervatyvais, būtinai įsigykite tam tinkamus.
    
Erotiniai malonumai neturi pasibaigti tik jums išlipus iš vandens. Po vandens procedūrų nušluostykite vienas kitą. Įtrinkite vienas kito kūnus aromatingais kremais ar aliejais. Galbūt net pasilepinkite erotiniu masažu. O jei visgi sutingote, įsisupkite į chalatus ir pasišnekučiuokite prie arbatos puodelio, taip labiau sutvirtindami savo intymumą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras