Idėjos merginoms: kaip parodyti, kad JO geidi

aistringa-pora(1).jpg
 
Merginoms kartais sunku pačioms parodyti iniciayvą lovoje. Nežinome kaip, nedrįstame. Tačiau išmokti tą daryti yra svarbu. Taip mergina gali atrasti kažką naujo pati savyje bei geriau pažinti savo seksualumą. Taip pat tai yra svarbu ir vyrams. Juk kas nenori pasijausti geidžiamu?

Jei nedrąsu pradėti, pirmiausia būtina išaiškinti, kodėl. Galbūt kažkada jau bandėte, bet pasjutote atstumta ar nesuprasta. Tokiu atveju būtina su antrąja puse pasikalbėti apie tai, kas sukėlė tokias emocijas. Jei tiesiog nedrįstate, atsipalaiduokite. Jūsų mylimasis ir taip jūsų geidžia ir jam atrodote nuostabi. Jei ir kažkas nepavyks, jei vyras ne lopas, parodyta iniciatyva jį tikrai nudžiugins. Nežinote kaip? Keletas idėjų.

Žodžiai. Aš noriu tavęs. Paprasta frazė, bet dažnai pamirštama. Ir nereikia bijoti jos banalumo. Jei pirmą kartą nedrąsu ją pasakyti, parašykite SMS. 

Beje, atmosferai labiau įkaitinti galima ir sukonkretinti, ko būtent norite. Kad ir "Noriu liesti tavo nuogą kūną", "Noriu, kad pamylėtum mane dabar".

Ženklai. Pavartykite Kamasutrą ar itin seksualių apatinių katalogą (jei jaučatės drąsiau, galima ir porno), būtinai taip, kad būtumėte pastebėtos. Tai siųs ženklą, kad šiuo metu jus domina seksualūs dalykai.

Užuominos. "Einu į dušą, prisijungsi?" "Šiandien aš su naujais apatiniais" "Gal gali padėti su šiuo užtrauktuku?" Tokios nekulios užuominos kartais net geriau, nei tiesioginis pasiūlymas, kadangi sužadina žaismingumą ir įjungia vaizduotę.

Glamonės ir bučiniai. Tai paprasčiausias būdas toms, kurios nemėgsta kalbėti apie seksą. Nepamirškite kartais tokiu būdu norą išreikšti aktyviau. Kai kurios merginos mėgsta pradėti švelniai glamonėti, o tolimesnę iniciatyvą perleisti vyrams. Pasižaiskite ilgiau. Bučiuokite ir lieskite tas vietas, kurios ypač jaudina partnerį. Leiskitės žemiau, glamonėkite ar bučiuokite penį, parodydamos dėmesį ir sėklidėms, taip parodydamos vyrui, kad netelpate savo kailyje, kaip jo geidžiate.

Masažas. Tai puiki įžanga seksui. Nemokate masažuoti? Pasiimkite kvapnaus aliejaus ir tiesiog glostinėkite. Pradžioje mažiau jautrias vietas, vėliau eikite prie erogeninių zonų (geriausia, pradedant mažiausiai jautriomis).

Subtilūs prisilietimai. Karts nuo karto praeidama pro jį ar priėjusi prie jo ranka perbraukite per lūpas, pilvo apačią, vidinę šlaunų pusę, penį. Žaismingumui padidinti galite subtiliai liesti pati save ar vedžioti jo ranką savo kūnu.

Sukurkite sekso kodą. Sugalvokite dalyką, kuris simbolizuos būtent tai, kad norite sekso ir karts nuo karto jį naudokite: tam tikras rūbas, žvakės miegamajame, seksualiai skambanti daina ar sekso žaisliukas padėtas ant pagalvės. Bet kas, kas jums abiems atrodo seksualu ir siunčia akivaizdžią žinutę.

Demontruokite savo kūną. Pasitikite jį vien su seksualiais apatiniais ar visiškai nuoga. Prieš tai jam galite nusiųsti žinutę su subtilia nuotrauka, kaip jūs dabar atrodote.

Parodykite tai, ką mėgstate. Jam glamonėjant tavo kūną, paimk jo ranką ir ant savo imtymiausios vietelės ir parodyk ar pasakyk, kaip tau patinka, kai tave liečia, pvz., kaip glamonėjamas klitorius tave labiausiai jaudina.Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras