Jei seksas per karščius tampa iššūkiu

940.jpg
 
3 komentarai
Pagaliau atėjusi vasara ir jos šiluma pradžiugino ne vieną. Tačiau seksas per karščius kai kuriems gali tapti rimtu iššūkiu.

Įkaitęs miegamasis, įkaitę kūnai, įkaitusi atmosfera. Įkaitę viskas. Ir kaista toliau! Tuomet geriausiu atveju baigiate prakaito baloje, blogiausiu - suprantate, kad taip karšta, jog baigti nebepavyks.

Tad šiandieninis įrašas apie tai, kaip mėgautis seksu, kai labai labai labai karšta.

Pirmiausia, atsisakykite visų sekso pozų, kurių metu jūs esate susiglaudę kūnais. Kuo mažiau sąlyčio vienas su kitu, tuo geriau. Mylintis misionieriaus poza tegul vyras atsiremia rankomis, kad atsitrauktų nuo moters kūno. Taip pat tinka pozos, kai moteris užkelia kojas vyrui ant pečių, ar pozos kai moteris pakelia dubenį, o vyras įeina klūpodams prieš ją. Nepamirškite ir jojikės pozos. Taip pat mažiau sukaisite patenkindami vienas kitą burna ar rankomis.

Kas geriau atvėsins, jei ne vanduo? Išbandykite meilės žaidimus duše. O jei jūsų dušas visiškai tam nepritaikytas ar jūsų ten netraukia - ne bėda. Abu apsiprauskite vėsiu vandeniu (prausiantis kartu, tai gali būti puiki preliudija) ir tuomet šokite į lovą.

Dar labiau atvėsins ledo kubeliai. Apdovanokite partnerį ledo kubelių glamonėmis. Sučiulpkite ledo gabaliuką o tuomet išbučiuokite partnerį ir padarykite jam oralinį. Taip pat ledo galite pasidėti tarp savo kūnų mylintis ar laikyti savo rankose ir taip glamonėti vienas kitą.

Atšaldykite ir sekso žaisliukus, kuriais žaidžiate. Jei nesate ekstremalai, tiesiog atvėsinkite juos po šaltu vandeniu.

Taip pat tai puiki proga išbandyti vėsinančius lubrikantus.

Atraskite vėsesnes namų vietas. Pavyzdžiui, galbūt naktį vėsa galima pasimėgauti balkone?

Ir dar vienas svarbus dalykas. Nesijaudinkite dėl prakaito. Taip, jo bus ir bus daug. Taip, gal ir ne romantiška. Bet didelis malonumas, patiriamas mylintis, yra to vertas. Plius, gera proga po sekso pratęsti intymią akimirką ir kartu nusiprausti.


Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (3)
Nezinau ar cia sutapimas, bet kuo karsciau, tuo man sunkiau sekasi atitolinti ejakuliacija. Del sios savo problemos kartais vartoju Priligy. Jis pirmasis vaistas, skirtas turintiems pirmalaikes ejakuliacijos beda. Issprendzia ja vartojant visiskai po nedaug- vos 30-60mg pries mylintis. Prailgina lytinio akto trukme, taciau nekelia lytinio saltumo
Sekso kokybe gerinanciu vaistu daug, taciau tik Spedra turi toki auksta toleravimo lygi, yra tinkama sergant daugeliu ligu ir esant bet kokio amziaus vyru. Vartojama po 100mg veikia geras 6 valandas.
Dar blogiau, jei issukiu seksas tampa del sutrikusios kraujotakos, ko paskoje atsiranda erekcijos problemu. Greiciausiai tai pasalinantys yra Spedros vaistai. Su gydytojo receptu galima isigyti vaistinese. Sustiprina kraujo aprupinimu lyties organus iskart, erekcijos funkcijos sutrikimu nesijaucia jau po 15 minuciu.
Naujas komentaras