Ką daryti, jei vargina skausmas sekso metu?

couple-bed-sex-1280_0-780x405.jpg
 
Turbūt ne viena mergina vienu ar kitu gyvenimo etapu galėtų prisiminti, kad sekso metu pajautė skausmą. Kartais tai sukelia išgąstį ir daug niūrių minčių. O kartais susitaikoma, kad sekso metu turi skaudėti ir pradedama jo vengti, nes tai tampa nemalonia patirtimi.

Pabandykime apžvelgti dažniausiai priežastis, kodėl jaučiamas skausmas sekso metu bei suraskime būdus, kaip to išvengti.

Esate nepakankamai sudrėkusi. Jei trūksta drėgmės, sekso metu kylanti trintis bus nemaloni ar net kels skausmą. Probema gali kilti tiek dėl nepakankamo susijaudinimo, tiek ir dėl įvairių kitų organizmo faktorių. Situacijos, kai nepavyksta natūraliai sudrėkti, karts nuo karto pasitaiko daugumai merginų, todėl savo miegamajame turėkite bent mažą pakuotę lubrikanto ekstra atvejui.

Nespėja pailgėti ir praplatėti makštis. Dauguma puikiai žino, kad susijaudinusi moteris sudrėksta, tačiau kartais pamiršta, kad susijaudinus, taip pat pailgėja ir praplatėja makštis. Tam, kad prisitaikytų prie vyro penio dydžio. Ir šis procesas užtrunka. Todėl skirkite pakankamai laiko įžangai, tam, kad pakankamai susijaudintumėte.

Stresas, įtampa ir nuovargis. Šie pojūčiai kliudo atsipalaidavimui. O atsipalaidavimo trūkumas gana dažna skausmo sekso metu priežastis. Todėl skirkite laiko sau ir vienas kitam prieš užsiimdami meilės žaidimais. Puikiai padėti gali puodelis arbatos romantiškoje aplinkoje ar mylimojo rankomis atliktas masažas.

Partnerių anatomijos nesuderinamumas. Kartais taip nutinka, kad vyro penis yra šiek tiek per didelis ir sueitis kelia skausmą. Tokiu atveju gelbėja gausi lubrikacija, švelnumas bei tinkamos sekso pozos pasirinkimas. Ypač geras pasirinkimas, jei sekso metu moteris yra ant viršaus ir pati gali reguliuoti, kiek vyras į ją įeina.

Grubus partneris. Staigūs, grubūs ir per daug greiti ir intensyvūs judesiai gali kelti skausmą. Nebijokite paprašyti partnerio elgtis švelniau ir sumažinti tempą.

Lytinių organų infekcijos ir ligos. Tai viena dažniausių priežasčių, kodėl skauda mylintis. Todėl, jei skausmas sekso metu kartojasi nuolat, būtina apsilankyti pas ginekologą.Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras