KET priminimai atšilus orams

seksas-automobilyje-66064196.jpg
 
Sušilo oras, tad metas pagalvoti apie seksą gamtoje. Kad ir automobilyje! Seksas automobilyje dažniausiai asocijuojamas su jaunomis ar ne visai legaliomis porelėmis, kurios labai nori, bet nelabai turi kur. Tačiau puikiai tinka ir tiesiog seksualinio gyvenimo paįvairinimui.

Tiesa, seksas automobilyje nėra pats komfortiškiausias. Tačiau turi ir didelių pliusų. Tykiai važiuoti, dairantis palankios vietelės, ar tiesiog, plūstelėjus aistrai, staiga stabdyti kelionę, kažkur nusukant ir stabtelint, yra labai puiki preliudija. O jei dar iki, kol privažiuosite tikslą, nesnausite, o pirštais padirginsite vienas kito erognines zonas, ar, jei esate mergina, erzinsite vairuojantį vyrą liesdama save, komfortas visiškai neberūpės.

Mylintis automobilyje, pasirūpinkite, kad sustojote pakankamai nuošalioje vietoje. Taip, tokiame sekse dažnai veikia jaudinantis lengvo ekshibicionizmo faktorius, kad galbūt pamatys atsitiktinis žmogus. Ir taip, kūnu dar labiau nueina virpuliukai, kai supranti, kad ne tolies pravažiavo automobilis, kuriuo keliaujantiems galbūt kilo įtarimas, kokio velnio taip nuošaliai naktį stovi tas automobilis. Tačiau lai tai ir lieka tik kaip atsitiktinio praeivio ar vairuotojo galimybė, o ne garantuotas dėmesys. Kad ir kaip tai jaudintų, pagalvokite, kad tai galite sukelti nemalonių pojūčių kitiems, o ir žiūrovai gali būti ne geranoriški ir sugalvoti trukdyti (ypač tuo pasižymi žiūrovai, dėvintys uniformas).

Taip pat įsitikinkite, kad automobilį priparkavote saugiai: jis niekam nekliudo, į jį nėra galimybės įvažiuoti kitam automobiliui, jis nenuvažiuos nuo kokio skardžio ar kalnelio.

Kalbant apie pozas, kaip jau minėjau, seksas automobilyje nėra pats komfortiškiausias. Kiekvieno automobilio sėdynės ir salono erdvė skirtingos, tad geriausia tiesiog eksperimentuokite. Bandykite skirtingas pozas, tiek atsiguldami (savo jėgas ant viršaus išbandykite tiek vienas, tiek kitas), tiek vyrui sėdint, o moteris jam ant kelių ar šuniukų poza, keiskite kojų padėtis - sukurkite savo automobilio kamasutrą. Išbandykite skirtingas sėdynes: vieniem patogiau galinė, kitiem - priekinė keleivio. Visaip jas atloškite, nulenkite, atitraukite, kol rasite jums abiem patogiausią variantą. Įsipatoginti labiau gali padėti, jei savo rūbus naudosite kaip pagalvėles, jei remsitės į kažką kietesnio ir nepatogaus. Žinoma, automobilyje nepamirškite ir oralinio sekso džiaugsmų.

P. S. Nepamirškite automobilyje turėti servetėlių!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras