Kunilingas: ką turėtų žinoti vyrai

kojos-67729866.jpg
 
2 komentarai
Oralinis seksas - vienas paprasčiausių būdų patenkinti moterį. Ypač žinant tai, kad nemaža dalis moterų orgazmą patiria tik stimuliuojant klitorių. Toks seksas gali būti tiek ir visa intymaus žaidimo kulminacija, tiek ir įžanga ar desertas po sekso.

Svarbiausia taisyklė moters orgazmui bet kurio sekso metu - jos atsipalaidavimas ir pasitikėjimas savimi. Dažniausiai oralinės stimuliacijos moterims yra beprotiškai malonios, tačiau vyrą prisileisti kai kurioms merginoms būna sunku. Stabdis tam būna savo kūno gėdijimasis. Nemaža moteris drovisi išsirengti net prieš savo mylimąjį. O oraliniam seksui reikia ne tik išsirengti, bet ir atverti savo vaginą prieš pat vyro nosį. Dėl šios išvaizdos moterys nerimauja ne taip ir retai. Net ir jos nekenčiamas celiulitas tada gali nublankti prieš mintis, kad lytinės lūpos kreivos, šleivos ir šiaip viskas ten negražu ir vyrui bus baisu, nes matai, nėra dailiai apkapota, kaip pas porno aktores.

Tad padėk savo moteriai atsipalaiduoti ir mesti lauk kvailas mintis. Leidžiantis žemyn girk jos išvaizdą. Negailėk komplimentų net ir jos intymiausiai vietelei ir leisk jai pajausti, kad šis vaizdas tave žavi ir jaudina.

Prie veiksmo judėk iš lėto, paerzink ją. Lyžtelk jos vidines ir išorines lūpas, klitorių. Taip pat prie jos jautriausių taškų gali artėti ne iš karto, o prieš tai nubučiuoti jos papilvę, vidines šlaunų puses. Taip priverčiant ją laukti, kada pagaliau priartėsi prie saldžiausio.

Labai svarbu žinoti, kad kiekvienos moters klitorius yra skirtingai jautrus. Kai kurioms jis jautrus tiek stipriai, kad tiesioginės jo stimuliacijos tampa nemalonios. Tokiu atveju reiktų žaisti tik šalia jo, neliečiant pačio centro. Prie klitoriaus judėkite labai lėtai, taip atrasite, kokios stimuliacijos jai maloniausios.

Nebijok improvizuoti ir žaisti. Laižyk ir bučiuok, keičiant intensyvumą ir greitį, eksperimentuok su jos pojūčiais. Tačiau visad būk atidus. Taip pat gali labai švelniai lupomis timptelti jos lytines lūpas arba šiek tiek jas pačiulpti. Taip pat gali čiulpimą išbandyti ir su jos klitoriu ar tiesiog klitorių švelniai suspausti tarp savo lūpų. Jei klitorius nėra labai jautrus, gali pabandyti net jį švelniai krimstelti. Liesk klitorių tiek liežuvio galiuku, tiek ir pilnu liežuviu, laižyk vertikaliai, horizontaliai, ar liežuviu suk ratus, stebėdamas jos kūno virpuliukus. Liežuviu ilgais judesiais judėk nuo jos makšties skylutės iki pat klitoriaus. Taip pat tuo metu gali pirštu galiukais suspausti jos vidines lytines lūpas ir judėdamas liežuviu jas praskirti, tarsi užtrauktuku. Labai malonus judesiukas.

Įjunk rankas. Glamonėk jos kūną laižydamas jai. Įkišk pirštukus į jos vaginą ar užpakaliuką ir ritmiškai pajudėk. Pirštais suteik jai orgamzą lėtai žaidžiant su jos lytinėm lūpom arba kartu intensyviai liežuviu glamonėjant jos klitorių.

Pamylėk ją liežuviu. Kyštelk liežuvį į jos makštį ir ritmiškai pajudėk. Tuo metu pirštais gali pažaisti su jos klitoriumi.

Nepamiršk sekso žaislų. Vibratoriai, dildo, vaginaliainiai kamuoliukai, analiniai žaisliukai, akių raiščiai ir visa kitą, ką naudojate puikiai tiks paįvairinti oraliniam seksui.

Išbandyk įvairias pozas. Laižyk jai sėdint, stovint ar užsisodink ją ant savo veido. Taip pat išbandyk ką nors netikėto. Pavyzdžiui, nustebink ją oraliniu, kai ji gamins vakarienę ar bus užsiėmusi kita veikla.

Stebėk jos kūno reakcijas. Matant, kad ji artėja prie orgazmo, nesustok žaisti su jos klitoriumi (nebent specialiai nori ją paerzinti ir dar nenori leisti jai patirti orgazmą), nekeisk judesių ir nesulėtink tempo. Tuomet orgazmas garantuotas.

Po orgazmo bangos nesustok iškart. Būtinai lėtėk (nes intensyvūs judesiai iškart po orgazmo didžiajai daliai moterų yra nenalonūs), tačiau ir nesustok iškart. Rimti kartu su švelniais malonumo virpuliukais yra nuostabus jausmas.

Esksperimentuok, nes tik taip atrasi didžiausią malonumą. Išbandyk kiekvieną galvon šovusį judesį, net jei jis atrodo kvailas. Nieko nėra kvailo, jei tai gali sukelti begalinį malonumą. Taip pat atsimink, kad kiekviena mergina yra unikali ir triukai veikę su ankstesne partnere, gali neveikti su naująja, tad viską teks atrasti iš naujo.

Tuo tarpu, merginos, būtinai pasakykit savo mylimąjam kokie jo judesiai jums patinka ir kokie nepatinka. Tik taip savo partnerius nukreipsit teisinga linkme jus patenkinant.Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Šaunuole kad dievini
Dievinu...
Naujas komentaras