Mirtinos seksualinio gyvenimo nuodėmės

passion.jpg
 
Visi norime meilės, kupinos nenumaldomos aistros. Tačiau kartais gyvenimas teka visai kita vaga, nei mūsų norai. Svajojame apie siautulingą naktį su mylimu žmogumi, tačiau grįžę po darbo namo, pradedame daryti seksualinio gyvenimo nuodėmes. Kokios tos nuodėmės ir kaip jų išvengt?

Dėmesys technologijoms, o ne mylimam žmogui. Vakare, grįžus namo, jaukiai įsitaisome ant sofutės ir sukišame nosis į kompiuterį, televizorių, telefoną. Ir taip nejučia prabėga visas vakaras. Taip, atsipalaiduoti ir skirti laiko savo laisvalaikiui yra labai gerai. Tačiau būtina nepamiršti skirti dėmesio ir savo mylimam žmogui. Parodytas dėmesys sutvirtins jūsų tarpusavio ryšį ir neabejotinai prisidės prie intymių santykių ugnelės pakurstymo.
    

Persivalgymas. Super soti vakarienė jus greičiausiai nuves tingiai prigulti ant sofos, o ne ant jos užsiversti mylimąjį. Prieš meilės sesiją geriau pasistiprinkite lengvesniu maistu. O dar geriau, rinkitės produktus, kurie yra laikomi afrodiziakais.
   
Pižama su meškučiais. Taip, kartais gali būti visai žaisminga. Tačiau, jei nuolat vienas kitą namie matysite su pižamomis, chalatais ar senais nutrintais apatiniais, potraukis vienas kitam gali šiek tiek prislopti. Žinoma, tai nereiškia, kad kas vakarą moteris turi pasirodyti įsispaudusi į korsetą, o vyras – į kostiumą. Tačiau nepamirškite vienas kito gundyti savo išvaizda.
    
Sekso atidėliojimas. Norisi sekso tik grįžus namo, tačiau pradedi planuoti, kad pirma reikia pavalgyti, tuomet įlysti į dušą, pažiūrėti naują mėgstamo serialo seriją... Kol galiausiai, pabaigus visus darbus, tave arba partnerį apima miegas ir seksas atidedamas rytojui. Atsipalaiduokite ir dažniau pakluskite savo troškimams. Mažiau planavimo, daugiau spontaniškumo!
    
Per mažai fizinio aktyvumo. Jei vienintelė jūsų fizinė veikla ryte ir vakare nukeliauti iki automobilio, labai tikėtina, kad ilgainiui intesyvūs meilės žaidimai pradės tapti iššūkiu. Per daug užsisėdėjus, sunku ilgai intensyviai judėti ir išlaikyti tempą. Bet to, gali per daug įsismarkauti širdis ar pritrūkti oro. Bent šiek tiek padidinę fizinį aktyvumą, jausitės žvalesni, energingesni ir norėsite treniruotę pratęsti miegamajame. Ir, žinoma, nepritrūksite tam jėgų.
 

Atvirumo trūkumas. Neišsakyti lūkesčiai, nusivylimai, norai, svajonės ir idėjos intymiame gyvenime ir santykiuose apskritai, veda prie atitolimo ir potraukio slopimo. Nelaikykite visko tik sau. Net jei tai atrodo per daug kvaila, jog pasakytumėte partneriui, tai vis vien jus grauš. Tad geriau būkite atviri. O bendras problemų sprendimas ir dalinimasis svajonėmis ir fantazijomis tik dar labiau jus suartins.
 

Rutina. Anksčiau ar vėliau rutina aplanko visus santykius. Svarbiausia – jai nepasiduoti ir neleisti per ilgai užsibūti. Paprasčiausias būdas iš jos pabėgti – išbandyti kažką naujo. Nevaržykite savęs. Eksperimentuokite su pojūčiais. Išbandykite naujas pozas, naujas namų erdves ir naujus sekso žaislus. Kartu skaitykite straipsnius apie seksą ar žiūrėkite erotinius interneto puslapius. Kartu aptarkite, ką iš matomų idėjų norėtumėte išbandyti. Tai neleis jums pritrūkti naujų idėjų.
    

Nuovargis, patiriamas stresas ir kiti gyvenimiški dalykai visad privers mus paslysti ant šių nuodėmių. Tai natūralu. Svarbiausia, laiku užkirsti joms kelią. Tuomet jūsų seksualinis gyvenimas aistringai liepsnos.

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras