Norisi stipresnių pojūčių? Priversk jį laukti orgazmo

 
8 komentarai
Malonu suteikti partneriui orgazmą. Stebėti, kaip jis artėja prie jo. Kaip keičiasi jo kvėpavimas, širdies plakimas. Beprotiškai jaudina, tiesa?

Dar labiau jus abu sujaudinti gali, jei partnerį paerzinsi ir priversi laukti orgazmo. Taip, jis jį patirs. Bet dar ne dabar. Dar reiks palūkėti. Toks laukimas stipriai sujaudina. O kiekvienas prisilietimas jaučiamas daug stipriau nei visad.

Privesk jį prie pat orgazmo ir tuoj pat sustok. Ir taip ne vieną kartą. Kol orgazmo troškimas išves iš proto. Gali net priversti jį maldauti orgazmo. Tuo metu vis kaitink jį labiau ir labiau. Priversk žiūrėti, kaip orgazmą patiri tu. Tą gali padaryti tiek mylintis su juo, paprašius patenkinti tave pirštu ar liežuviu, tiek ir masturbuojantis jo akivaizdoje. Taip pat pasistenk, kad jaudinančios mintys jo nepaleistų beveik visą laiką. Vaikščiok seksualiais apatiniais ar visiškai nuoga. Kartu pažiūrėkite erotini ir pornografinį filmą. Ir nuolat jam primink, koks nuostabus finalas jo dar laukia.

Kiek laiko taip žaisti? Iš tikrųjų, trukmė gali būti labai įvairi. Ir skirtingos trukmės pasirinkimas turi savų pliusų. Tai gali būti tik vienam meilės žaidimų seansui, kai įprasta seksą prailgini neleidžiant partneriui patirti orgazmo iškart. Tačiau taip žaistis galima ir visą dieną. Tam tinka ir tingus laisvadienis, kai karts nuo karto paerzini partnerį: tai padarai jam oralinį, tai pažaidi ranka, tai su juo pasimyli. Tačiau kas kart jam neleidžiant pasiekti didžiojo finalo. Bet kuo puikiausiai tinka ir paprasta darbo diena. Kai partnerį išlydi stipriai sujaudintą, o dienos metu vis nenustoji jo jaudinti toliau. Tam puikiai tinka erotiškos žinutės, seksualios asmenukės ar tiesiog jaudinantys paveikslėlai iš interneto. Norisi dar daugiau? Žaidimą pratęsti galima kelias dienas. Ir tik po keleto dienų leisti jam patirti tai, apie ką tiek ilgai svajojo.

Laukti orgazmo sunku, tačiau kartu tai labai jaudinanti patirtis. Kiekvienas priartėjimas prie didžiojo malonumo kaitina vis labiau. Kiekvienas partnerio prisilietimas perlieja kūna aistringų šiurpuliukų bangomis. Iš pradžių, stipriai sujaudina tik prisilietimai prie erogeninių zonų. Vėliau, jaudulį sukelia net ir švelnus partnerio prisilietimas prie rankos ar kitos kūno vietos, kurios lietimai niekad pernelyg stipriai nesujaudindavo. Seksualinė įtampa vis labiau auga. O galiausiai pasiektas orgazmas būna labai labai stiprus.

Tokia patirtis ne tik labai maloni, bet ir labai naudinga. Tai padeda labai puikiai pažinti partnerio orgazmą ir vis geriau pastebėti, kaip jis prie jo artėja. Iš pradžių pamatysite tik pagrindinius artėjančio orgazmo signalus. Vėliau pastebėsite vis daugiau detalių išduodančių, kad orgazmas jau netoli.

Taip pat orgazmo atidėjimas gali puikiai pasitarnauti ir sprendžiant vyrų priešlaikinės ejakuliacijos problemą. Orgazmo sulaikymas padės jam treniruotis. Tam puikiai tinka tiek pačiai sustoti, pastebėjus, kad jis jau netoli baigimo. Tiek ir žaismingai paliepti, kad sekso metu jam orgazmo patirti negalima ir pajutęs, jog greitai jį patirs, privalo jį sustabdyti arba pats visiškai sustoti.

Tačiau nepamirškite atsižvelkite ir į partnerio norus. Pirmiausia, būtinai tokį žaidimą aptarkite su partneriu ir išsiaiškinkite, ar jis norėtų tai išbandyti. Ypač, jei planuojate tokį žaidimą ilgesniam laikui. Taip pat atsižvelkite ir į partnerio tos dienos nuotaiką. Geriausia taip žaisti tuomet, kai abu esate nusiteikę žaismingai ir kupini entuziazmo eksperimentuoti.

Beje, taip pat nepamirškite, kad vaidmenimis galima apsikeisti. Paerzinti orgazmo laukimu puikiai galima ir moteris.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras