Oralinis seksas: išvesk jį iš proto

featuredimage-171-800x500(1).jpg
 
Oralinis – vienas didžiausių malonumų vyrams. Tai ne tik malonūs pojūčiai jam, tačiau ir proga gulėti, atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis.

Norint suteikti maksimalų malonumą vyrui, svarbiausia gerai išmanyti partnerio anatomiją. Nors ir visas vyro penis yra gana jautrus prisilietimams, keletas jo taškų yra ypač jautrūs ir jų stimuliacija teikia daugiau malonumo. Verta pastebėti, kad jautresnė yra galinė jo draugužio pusė. Taip pat labai jautri simuliacijai yra varpos galvutė, bei linija einanti aplink ją.  Penio galinėje dalyje, ties šia linija, yra puikus taškelis, kurio glamonės išves jį iš proto (kad rastumėtė šį taškelį, sekite liniją, einančią aplink galvutę, penio gale jį lyg susijungia, palikama viršų – štai ir jis).

Nori, kad partneris tiesiog virpėtų iš malonumo? Tuomet neskubėk ir šiek tiek paerzink jį. Aplaižyk jo penį, pūsk į jį šiltą orą, o tik tada apimk jį visa burna. Oralinis vadinamas čiulpimu, tad pabandyk šiek tiek pačiulpti tiesiogine to žodžio prasme. Nepamiršk lyžtelti ir jo kapšelio. Judėdama aukštyn-žemyn nebijok paeksperimentuoti su liežuvio judesiais, laižyk, suk liežuviu aplink jį visą ar tik galvutę, ar jautriąją liniją prie galvutės. Išbandyk lėtus ir greitus lyžtelėjimus, švelnius ir stipresnius, pačiu liežuvio galiuku ar pilnu juo.

Kuo daugiau erogeninių zonų stimuliuojama, tuo daugiau malonumo. Todėl, kol burna žaidi su jo peniu, įdarbink ir savo rankas. Glamonėk jo jautrias kūno vietas. Daug dėmesio skirk kapšeliui, tarpeliui tarp kapšelio išangės. O jei partneris nieko prieš, net kyštelk pirštą ar sekso žaisliuką į jo užpakaliuką.
Eksperimentuok su gyliu. Judėk aukštyn žemyn apėmus burna tik galvutę. Arba pabandyk paimti į burną giliau kiek įmanoma, gal net visą. Tik pradžioje, būtinai tą išbandykite lėtai ir nekubant, nes gali supykinti.

Taip pat eksperimentuok su pozomis. Tenkink jį vis kitu kampu paimant penį: tai pelenk jį link savęs, tiek ir link partnerio pilvo. Taip pat išbandykite oralinį jam gulint, stovint, sėdint, stovint bei  pozą 69.

Išbandyti įvairias technikas yra nuostabu, tačiau atmink, jog orgazmui pasiekti reikia pastovių, ritmiškų judesių ir dar geriau, jei jie palaipsniui greitėja. Nekeiskite savo judesių, kai partneris artėja prie orgazmo, nes vėl jį atitolinsite.
 

Kelios idėjos žaismingesniam oraliniui:

•    Padaryk jam tai prieš veidrodį. Matomas vaizdas jį stipriai jaudins.
•   Išbandyk kontrastingus pojūčius. Sučiulpk leduką ar išgerk karštos arbatos ir imkis jo penio. Šiuos pojūčius gali kaitalioti tarpusavyje. 
•    Atlikdama oralinį, žaismingai pažiūrėk į akis. Flirtuok su juo ir parodyk, kad ir tu mėgaujiesi procesu.
•    Prieš imdamasi darbo ryškiai pasidažyk lūpas. Tai atrodys itin gundančiai.
•    Mylimasis darbuojasi prie kompiuterio? Apsimesk pašėlusia sekretore, priklaupk prie jo kojų ir jį patenkink.


Suaugusiems.lt
 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras