Pažaiskime daktarus. Arba kodėl rolių žaidimai taip jaudina?

igry.jpg
 
Gundančios seselės, seksualios tarnaitės, žavaus pareigūno, išdykusio mokinio ir panašios idėjos yra aplankę ne vieną. Kodėl tai taip vilioja?

Pirmiausia, norimą rolę dažniausiai mes susikuriame pasirinkdami atitinkamus rūbus. O jie dažniausiai būna labai seksualūs. Taip pat pasirinkta rolė reikalauja jai tinkančio elgesio.Tai verčia elgtis taip, kaip jums nėra įprasta, pvz., parodyti partneriui daugiau griežtumo, kontrolės arba atvirkščiai, nuolat jam paklusti ir nusileisti. Kartu tai skatina sugalvoti daugiau su pasirinkta tema susijusių žaidimų, taip išbandant kažką naujo ir jaudinančio.


 

Kaip pradėti rolių žaidimus?

Svarbiausia, su partneriu aptarkite, kokios rolės jus traukia. Tiek kokiose norite atsidurti pats, tiek ir kokiose norite matyti partnerį. Pagalvokite apie žaidimų scenarijus, kurie jus vilioja.

Jei nusprendėte, kad vienas partneris prisiima dominuojačią rolę, o kitas - paklusniąją, būtinai aptarkite savo ribas. Jei ketinate partneriui skirti užduotis ar bausmes, būtinai detaliai aptarkite, kas priimtina partneriui ir kiek tai priimtina.Ar būtina speciali apranga?

Ji tikrai nėra būtina, tačiau rūbai gali geriau padėti įsijausti į rolę ir ją išlaikyti. Tiesa, nebūtina pirkti brangių teminių kostiumėlių. Pasikuitus spintoje ar antrų rankų parduotuvėje jūs galite puikiai susikurti reikiamą įvaizdį. Tuomet tiesiog išryškinkite detales, nurodančias jūsų vaidmenį: sesele tapsite apsirengusi baltai, mokinuke - užsisegusi trumpą sijoną ar susirišusi kaseles, policininku - prisisegęs antrankius ir t.t. Kuriant savo naująjį įvaizdį nepamirškite paryškinti savo seksualumo.
Bijote jaustis kvailai žaidimo metu?

Nusiraminkite. Taip, žaidimo metu greičiausiai bus momentų, kai jausitės keistai. Tačiau tai natūralu, kai išbandote tai, kas jums neįprasta. Greičiausiai bus taip, kad pradžioje griežtus įsakymus partneriui ištarsite tramdant šypseną. Nekreipkite į tai dėmesio. Tiesiog atsipalaiduokite!

Susitaikykite su tuo, kad nukrypsite nuo scenarijaus. Didesnių ar mažesnių nukrypimų nuo plano būna beveik visad. Kad ir kaip planuotumėte ir kurtumėte scenarijų, vienus dalykus galite pamiršti, kažko gali nepavykti įgyvendinti jums ar partneriui, dar kažkas bus ne taip, kaip numatėte. Tačiau negalvokite, kad žaidimas nepavyko, jei jis buvo ne toks, kokį planavote. Svarbiausia šiame žaidime - jūsų abiejų malonumas. Tad mėgaukitės, stebėkite, ar tuo mėgaujasi jūsų partneris, ir tiesiog gerai leiskite laiką.

Nebijokite sakyti partneriui, jei jums kažkas nepatinka, nenorite atlikti tam tikrų dalykų, norite primažinti tempą ar išvis stabdyti žaidimą. Netgi galite susigalvoti slaptažodį, kuris reikštų, kad norite stabdyti žaidimą. Tai nėra blogai. Kaip tik, tai padės jums geriau vienas kitą pažinti.

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras