Planuojate įsigyti antrankius? Patarimai, kaip išsirinkti

Female-torso-in-lingerie-from-behind-with-steel-chain-handcuffs.jpg
 
Turbūt pirmasis dalykas, kuris dažniausiai šauna į galvą, prakalbus apie kiek labiau pašėlusius seksualinius žaidimus yra antrankiai. Mintis apriboti partnerio judesius ir tuomet su juo daryti, ką nori, jaudina ne vieną.

Išsirinkti antrankius atrodo nesudėtinga - renkiesi tai, kas atrodo gražiausiai ir už prieinamą kainą. Tačiau, tai nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Apie kokius antrankius pagalvojate pirmiausiai? Greičiausiai apie "tikrus" metalinius, tokius, kokius turi policijos pareigūnai. Tačiau tokie antrankiai pjauna odą, gali palikti mėlynes ar net per daug užspausti rankas ir sukelti rankų tirpimą ar trikdyti kraujotaką. O tai nėra labai seksualu ir pradedančiuosius gali atbadyti nuo tokių eksperimentų. Net jei antrankiai padengti audiniu, kuris lyg ir turėtų juos sušvelninti, greičiausiai tai visvien sukels nemalonų deginantį jausmą.

Daug geresnis variantas, ypač pradedantiesiems, gali būti odiniai antrankiai. Jie yra žymiai saugesni, o ir atrodo ne mažiau seksualiai.

Jei kol kas antrankių neįsigijote, išeitis gali būti surišti partnerį virve. Tiesa, virvė tiks taip pat ne bet kokia. Labai svarbu, kad ji nepjautų ir nedegintų odos. Tad nesirinkite pernelyg plonos virvės (turėtų būti bent 6 mm storio). Taip pat pasirinkite odos per daug nedirginančią medžiagą. Pradedantiesiem tiks nailoninė virvė. Ji yra pakankamai maloni odai ir nebrangi.

Rišant virvę, nesinaudokite patirtimi, įgyta dar vaikystėje narpliojant mazgus. Išmokite saugių mazgų rišimo meno. Tam puikiai gali pasitarnauti youtube (pvz., į paiešką įveskite bondage lessons) ir pasipraktikuokite. Pradėjus darbą, įsitikinkite, kad per daug nesuveržiate partnerio galūnių ir kraujas galės laisvai tekėti. Taip pat visuomet šalia turėkite įrankį, pakankamai aštrų perpjauti virvę, jei kažakas nepavyktų pagal planą.

Prieš įsigyjant priemonę partnerio judesiams apriboti, pagalvokite, kaip norėsite jį apriboti. Tuomet nuspręsite kokių tiksliai antrankių ar kiek metrų virvės jums reikia. Pavyzdžiui, pagalvokite ar norite supančioti tik partnerio rankas ar ir kojas. Jei norėsite antrankiais surakinti ir kojas, atsiminkite, kad rankų antrankiai geičiausiai tam bus per maži ir reikės įsigyti dar vienus, platesnius.

Galbūt rankas ir kojas norėsite susegti tarpusavyje, tuomet rinkitės tokius antrankius, kad juos tarpusavyje jungiančios grandinėlės būtų nusegamos. Jei norėsite mylimąjį pririšti prie lovos, taip pat atsižvelkite, ar antrankiai tam tinkami.

Beje, jei labai norite prirakinti partnerį prie lovos, bet neturite tam tinkamos lovos atkaltės, prie lovos kojų virve pritvirtinkite kilpeles. O jei nėra ir tų - permeskite virvę per lovos apačią ir iš abiejų galų suriškite kilpas, prie kurių galėsite tvirtinti antrankius. o gal tiesiog tas kilpas iškart ir panaudoti kaip antrankius.

Gera išeitis, jei niekaip neišsirenkate, gali būti ir vergovės rinkinys pradedantiesiems. Įprastai jų kaina nebūna didelė, o prekės puikiai pritaikytos tik pradedantiems atrasti aštresnius žaidimus. Tokiame rinknyje įprastai rasite rankų ir kojų antrankius, akių raištį, antkaklį ir pavadėlį bei dar kelis žaisliukus (pvz., burnos kaištį, botagėlį, plunksną, virvę).

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras