Prostatos masažas – kelias į stipresnį mylimojo orgazmą

Jolidon-basic-Men4.jpg
 
Prostata – viena jautriausių vyro erogeninių zonų. Todėl analiniai žaidimai vyrams įprastai suteikia daugiau malonumo, nei moterims. Tereikia išmokti atrasti ir stimuliuoti šį nuostabų malonumų tašką.

Sekso prekių parduotuvės siūlo daug įvairių žaisliukų, skirtų prostatos masažui, tačiau tą atlikti paprastai ir maloniai galima ir pirštu. Ypač jei tą išbandyti nutarėte meilės žaidimų dviese metu.

Užsiimant bet kokiais analiniais žaidimais, labai svarbu naudoti lubrikantą ir jo negailėti. Taip pat  atidžiai apžiūrėkite savo pirštus. Jūsų nagai neturėtų būti ilgi, aštrūs, turėti atplaišelių. Kitu atveju, žaidimui naudokite latekso pirštinę.

Labai dažnai vyrai vengia patys išbandyti analinius žaidimus, nes manoma, kad tuo užsiima tik homoseksualai. Taip pat pažaisti su vyro užpakaliuku dažnai nedrįsta ir merginos. Tačiau atsiminkite, kad nieko nėra gėdingo ir blogo, jei jus abu tai traukia ir jaudina. O atrasti naujus malonumus tikrai labai labai verta! Taip pat tai net gi ir sveika. Prostatos masažo metu atsipalaiduoja aplink ją esantys raumenys, patenka daugiau kraujo, todėl tai gera prevencija nuo įvairių ligų.

Kaip surasti prostatą? Įkiškite pirštą į partnerio užpakaliuką, lengvai jį spauskite į pilvo pusę ir keli centimetrai nuo įėjimo apsčiuopsite nemažą graikinio riešuto dydžio iškilimą. Tai ir yra prostata. Jei iš karto nepavyksta apčiuoti ar tiesiog nelabai aišku, labai švelniai spaudinėkite, patyrinėkite pojūčius, pajauskite visą vidaus struktūrą ir tada tikrai lengvai pastebėsite, kur yra šis iškilimas.

Neskubėkite. Pirmiausia, galite jį šiek tiek paerzinti, masažuodama prie pat įėjimo į jo užpakaliuką. Įkišus pirštą giliau, judinkite jį pirmyn - atgal, lengvai paspaudžiant prostatos liauką, ar tiesiog švelniai spaudinėkite ir stebėkite vyro reakcijas. Dažniausiai tai būna labai malonūs pojūčiai jam ir kai kuriems vien tik šios stimuliacijos užtenka, kad patirtų orgazmą.  Tačiau būna ir taip, kad prostatos stimuliavimas vyrui kelia per daug intensyvius pojūčius ir tai sukelia nemalonius pojūčius. Todėl  prieš liečiant ją pirmuosiu kartus būkite itin švelni ir atidi.

Prostatos masažą galite inkorporuoti į erotinį masažą. Taip pat masažuojant prostatą galite glamonėti jo penį ir kapšelį ar leisti jam pačiam masturbuotis. Šiuo žaidimu galite paryškinti ir jo pojūčius oralinio sekso metu. O jei nuspręsite pasižaisti su specialiais žaisliukais, išbandykite seksą, kai žaisliukas įkištas į užpakaliuką.

Jei esate vyras ir jums smalsu išbandyti prostatos stimuliaciją, tačiau šiek tiek nedrąsu. Išbandykite tą vieni. O jei esate mergina ir norite padėti vaikinui atrasti šį malonumų tašką, geriau prieš tai su juo aptarkite, ar jam tas būtų priimtina.

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras