Šalta? Seksas Jus sušildys!

couple-in-bed-having-sex.jpg
 
Turbūt ne vienas šiomis dienomis grįžęs iš lauko, pirmiausia ieško būdų, kaip greičiau sušilti. Ir ne vienas visiškai pamiršta geriausią šildymosi priemonę – meilės žaidimus.

Pamiršta, nes gamta jau taip užprogramavusi, kad šaltuoju metu sekso potraukis daugumai prislopsta. Tačiau verta prikelti save iš žiemos miego!

Keletas idėjų, įkvėpiančių meilės žaidimams, net tuomet, kai norisi tūnoti po antklode, siurbčioti karštą arbatą ir nejudėti.

Užsidekite žvakes. Žvakės ne tik nuteikia romantiškai, bet ir suteikia jaukumo ir šilumos įspūdį. O uždegus jų daugiau, net ir šiek tiek pakelsite kambario temperatūrą, jei šalta ne tik lauke, bet ir namuose.

Karšta vonia ar dušas jus visad sušildys. Kas gali būti geriau šaltuose namuose, nei panirimas į karštą vandenį? Mėgaukitės vandens malonumais Nepamiršdami ir meilės žaidimų vandenyje. O jei jūsų vonia ar dušas nepritaikyti patogiai užsiimti seksu, karštas vanduo įkaitins pakankamai, jog išlindus iš vonios kambario dar jausitės pakankamai įšilę.

Išbandykite seksą apsirengus. Įprastai seksas reiškia, kad visi rūbai lėks šalin. Tačiau pabandykite dalį jų pasilikite O jei tai nebus nutampytas senas megztukas, netgi atrodys visai seksualiai. 

Pasilikite kojines. Galbūt tai ir nėra didelė romantika, tačiau, jei nešals kojos, nešalsite jūs. Štai mokslininkai pastebėjo, kad moterys, dėvinčios kojines sekso metu turi 30% didesnę tikimybę patirti orgazmą.

Likite po antklode. Seksas po kaldra skamba nuobodžiai. Bet kaip šilta!

Prisispauskite vienas prie kito. Rūbai šildto, bet nuogi kūnai vienas kitą šildo dar labiau. Todėl rinkitės tokias pozas, kurių metu būsite prigludę vienas prie kito.

Fizinė veikla kartu. Judėjimas - geras šilumos draugas. Todėl dažniau kartu judėkite: išeikite pasivaikščioti, sportuokite, šokite, pasigaminkite vakarienę. Bendra veikla jus suartins, padės kurti tarpusavio intymumą. O įšilę kūnai bus puikiai nusiteikę meilės žaidimų sesijai.

Šildantis maistas. Kvapnios arbatos, karštas šokoladas, aštrus egzotinių virtuvių maistas gali puikiai jus sušildyti ir kartu veikti kaip afrodiziakai.

Kamuoja ne tik šaltis, bet ir peršalimas? Taip pat neatsisakykite sekso! Seksas organizmą veikia teigiamai ir gali padėti greičiau pasveikti. O hormonų pliūpsnis gali laikinai sumažinti skausmą ir pagerinti bendrą savijautą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras