Striptizas: paprasti patarimai, padėsiantys sukurti nepamirštamą pasirodymą

chair-dance.jpg
 
Ne vieno vyro erotinė fantazija – pamatyti mylimąją gundančią jį seksualiu šokiu. Taip pradžiuginti savo mylimąjį pasvarsto ir ne viena mergina. Tačiau pasiryžti nebūna taip lengva.

Ne vieno vyro erotinė fantazija – pamatyti mylimąją gundančią jį seksualiu šokiu. Taip pradžiuginti savo mylimąjį pasvarsto ir ne viena mergina. Tačiau pasiryžti nebūna taip lengva.

Keletas patarimų, kurie padės pagaliau išdrįsti.

Geras pasirodymas visad reikalauja repeticijų. Net, jei tai šokis tik tavo išrinktajam. Tai nereiškia, kad turi sudėlioti savo pasirodymą nuo pradžios iki galo ir nušlifuoti visą jo choreografiją.   Svarbiausias dalykas – išmokti jaustis seksualia šokio metu ir pasitikėti tuo, ką darai.

Internete gali susirasti įvarių erotinio šokio pamokų, iš kurių gali pasisemti idėjų. Tačiau nekopijuok visko. Rinkis tai, kas tau atrodo patrauklu ir lengvai išmokstama. 

Apgalvok, kur šoksi, kur pasodinsi vaikiną. Patrauk daiktus, kurie galėtų trukdyti. Taip pat pagalvok apie apšvietimą. Tam tiks žvakės, pritemdytos lempos ar spalvotos lempos. Prietema puikiai padės tuo atveju, jei šokio metu jausies kiek nejaukiai.

Skirk laiko grožio procedūroms. Meilė sau - raktas į pasitikėjimą savimi. Tad parodyk daugiau meilės sau. Galbūt įsigyk kažką naujo erotinio šokio proga: naujus apatinius, prisegamas kojines, seksualų rūbą ar naujos kosmetikos.

Pasirink tinkamą aprangą. Apsirenk taip, kaip įsivaizduoji save seksualiausią. Galbūt tai bus tavo gražiausia vakarinė suknelė ir aukštakulniai, o gal net paprasti, kasdieniai rūbai, po kuriais slėpsis įspūdingi apatiniai. 

Labai svarbu pasirepetuoti savo nusirengimą. Juk nenori, kad jis stebėtų, kaip tu kariauji su sunkiai atsisegančiu užtrauktuku ar bandai išsikapanoti iš ankštos suknelės.

Būk žaisminga ir erzink jį. Tą gali pradėti daryti dar iki savo pasirodymo. Pavyzdžiui, užsimink jam , kad esi jam paruošusi seksualų siurprizą.

Erzinimas jį jaudins ir šokio metu. O, juk šokio tikslas – maksimaliai jį sujaudinti, Pradėk šokti būdama toliau nuo jo ir pamažu artėk, nuolat išlaikdydama akių kontaktą. Priėjusi prie jo, perbrauk ranka per jo plaukus, kaklą. Neleisk jam liesti tavęs. O jei jis bandys tai padaryk – valiūkiškai pliaukštelk jam per nagus.

Karts nuo karto prisiliesk prie jo savo krūtine. Apsižerk jį. Imituok sueities judesius. Tačiau per daug prie mylimojo nesiliesk. Tegul tai kuria aistringą įtampą.

Karščiausią akimirką pasilik šokio pabaigiai.  Galbūt tai bus paskutinio rūbo nusiėmimas, leidimas jam pagaliau tave paliesti, atsisėdimas ant jo kelių ir pasiūlymas pasimylėti. Nesvarbu, ką pasirinksi, vaikinas tavęs geis beprotiškai.

Dabar belieka išsirinkti pačią seksualiausią dainą ir pradėti repetuoti!
 

 
Komentarai
Naujas komentaras