Vaginaliniai kamuoliukai - mankšta iki orgazmo

 
Mankštinti svarbu visus raumenis. Net ir pačius intymiausius. Treniruojant dubens srities raumenis, moterims pavyksta lengviau pasiekti orgazmą, stangrinamos vaginos sienelės (kas ypač aktualu po gimdymo) bei pavyksta išvengti šlapimo nelaikymo problemų. Dubens srities raumenų pratimai (dar vadinami Kegelio pratimais) labai paprasti – tereikia sutraukinėti dubens raumenis. Tačiau paprastesnė ir efektyvesnė dubens raumenų mankšta bus, jei naudosite vaginalinius kamuoliukus.

 

Vaginalinius kamuoliukus naudoti labai lengva. Įsidėkite juos į vaginą ir tuomet užsiimkite bet kokia sau įprasta veikla ar eikite sportuoti. Paprasta, efektyvu, tačiau skamba šiek tiek nobodžiai, tiesa? Tad nebijokite pridėti šiek tiek fantazijos bei žaismingumo ir vaginalinius kamuoliukus paversite karščiausiu jūsų sekso žaisliuku.

Kamuoliukais paįvairinkite žaidimus su savimi. Įsidėkite juos masturbuodamasi. Taip sustiprinsite patiriamus pojūčius ir kartu pasimankštinsite.

Be abejonės, šie žaisliukai tinka ir erotiškiems žaidimams dviese. Keliaujate su mylimuoju pasivaikščioti? Įsidėkite vaginalinius kamuoliukus. Jus abu jaudins žinojimas, kad šiuo metu jumyse yra žaisliukas. Taip pat galite juos įsidėti keliaudama į miestą viena ir apie tai informuodama partnerį. Beje, kai kurios moterys gali patirti orgazmą tiesiog vaikščiodamos su vaginaliniais kamuoliukais. Tegul ir jūsų mylimasis tai žino ir leidžia sau fantazuoti.

Panaudokite kamuoliukus aistringai preliudijai. Jūsų mylimasis gali juos jums įdėti, o tuomet lėtai ištraukti. Paįvairinimui, traukimo metu pabandykite suspausti raumenis ir neleisti jų lengvai ištraukti. Kamuoliukai ne tik treniruos raumenis, bet ir padės greičiau susijaudinti.

Naudokite vaginalinius kamuoliukus ir įprastų meilės žaidimų metu. Net ir vaginalinio sekso metu! Mylintis, kartu savyje laikant kamuoliukus, tiek vyro penis, tiek kamuoliukai labiau remsis į vaginos sieneles ir jautriau jus stimuliuos. Kartu kamuoliukai maloniai liesis su partnerio peniu, taip sustiprindami jo pojūčius. Tiesa, tokiam žaidimui reiktų pasirinkti mažesnius kamuoliukus.

Nepamirškite kamuoliukų ir oralinio sekso metu. Tenkindamas jus burna, mylimasis gali juos švelniai judinti pelengva timpčiodamas už juos laikančios virvelės ar įkišęs pirštą kamuoliukus stumtelėdamas iš vidaus. Taip pat geras būdas sustiprinti orgazmą – jo metu ištraukti kamuoliukus iš makšties.

Vaginaliniai kamuoliukai paįvairins ir analinius žaidimus. Įsidėkite juos į vaginą užsiimant analiniu seksu ar žaidžiant su analiniais žaislais. Peniui ar žaisliukui įėjus į užpakaliuką, kamuoliukai labiau prisispaus prie G taško, taip jį stimuliuodami. Tokia stimuliacija kartais padeda patirti nepamirštamą orgazmą.

Įvairesniems pojūčiams patirti įsigykite keletą skirtingų dydžių ir iš skirtingų medžiagų pagamintų vaginalinių kamuoliukų. Taip pat prieš naudojimą juos galite pašildyti karštu vandeniu ar atvėsinti – šaltu, ištepti šildančiu ar vėsinančiu lubrikantu ir taip eksperimentuoti su įvairesne pojūčiu gama. Norisi dar daugiau? Išbanykite vibruojančius kamuoliukus. Jų yra net valdomų nuotoliniu būdu. Sujaudins vien mintis, pagalvojus, jei pasivaikščiojimo su kamuoliukais metu, toks pultas bus mylimojo rankose.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras