We vibe 4 plus – modernus vibratorius dviems. Apžvalga.

We-Vibe-4-Plus-630x350.jpg
 
Ar kada pagalvojote, kad vibratorius gali turėti mobiliąją programėlę, kuria jį būtų galima valdyti? Aš irgi ne. Bet We vibe 4 plus ją turi. Tad buvau labai maloniai tuo nustebinta.

Kas yra We vibe 4 plus ir kaip jis veikia?

Tai – porų vibratorius. Taigi, su juo malonumą patirsite abu. Šis vibratorius turi du vibruojančius galus: vienas įvedamas į makšti ir stimuliuoja G tašką, o kitas užsideda ant klitoriaus. Dalis, įsivedanti į makštį yra nedidelė, tad vyras lengvai gali į jus įeiti ir kartu su jumis mėgautis papildoma stimuliacija sekso metu.
    

Žinoma, šis vibratorius puikiai tinka ir masturbacijai. O dar geriau yra tai, kad jis valdomas nuotoliniu pulteliu arba telefonu, tad jūsų mylimasis gali valdyti, kada jūs patirsite orgazmą. Net jei jūs esate restorane arba jo nėra namuose.

Ką rasite We Vibe 4 plus dėžutėje?

- Vibratorių;
- Lizdą jam įkrauti, kuris kartu pasitarnauja kaip dėžutė jam laikyti;
- Mini USB jungtį;
- Nuotolonio valdymo pultelį.
    
Kaip valdomas We Vibe 4 plus?

Valdyti jį galima 3 būdais: paspaudus mygtuką ant pačio vibratoriaus, nuotolinio valdymo pulteliu arba mobiliuoju telefonu. 
    

Valdymas telefonu yra pati smagiausia dalis. Kadangi tuomet turite didesnį vibravimo dažnių pasirinkimą (bei galite susikurti sau labiausiai tinkantį dažnį). Taip pat galite atskirai reguliuoti klitorio ir G taško vibravimus. O visų geriausia - jūsų partneris gali valdyti šį žaisliuką net būdamas už tūkstančių kilometrų. Tam tereiks interneto. Kartu atsidarę programėlę jūs galėsite žaisti su vibratoriumi ir tuo pačiu bendrauti paprastu ar video chat'u. Programėlę rasite tiek Google Play, tiek Apple Store.

Kokie We Vibe 4 plus privalumai?

Jausti papildomą vibruojančią stimuliaciją sekso metu yra labai malonu.

Vibratorius įkraunamas, todėl nereikia sukti galvos dėl baterijų.

Vibratorius pagamintas iš medicininio silikono, todėl nealergizuoja, labai maloniai jaučiasi ir greit prisitaiko prie kūno tempeatūros. Tiesą sakant, jis tokios malonios tekstūros, kad užteko natūralios lubrikacijos ir papildomo lubrikanto jo naudojimui neprireikė.

Nuotolinis valdymas suteikia galimybę jį išbandyti labai įvairiai.
Vibratorius atsparus vandeniui, todėl tinka naudoti ir žaidžiant vandenyje.
Ir, žinoma, bepotiškai žavi jo modernumas.

Kokius minusus pastebėjau?

Vibratorius galėtų būti šiek tiek galingesnis. To nepasigedau, naudojant sekso metu. Bet išbandant jį vienai, norėjosi stipresnio vibravimo.

Programėlė dar ne visas veikia idealiai, tad kartais “pameta” ryšį su vibratoriumi arba partneriu. Tiesa, jei taip nutiktų sekso metu, ant vibratoriaus esantis reguliavimo mygtukas yra labai lengvai randamas ir taip išsisuksite.

Veikiant vibracijai, vyrui gali būti labai sunku susilaikyti nuo anstyvo baigimo. Tiesa, telefonu galima išjungti G taško stimuliavimą, kas automatiškai nebestimuliuos ir penio.
    
Ar rekomenduočiau įsigyti?
    
Šis žaisliukas nėra pigus, todėl kaina bene pagrindinis faktorius, atbaidantis nuo jo pirkimo. Net ir man kilo nemažai dvejonių, ar tai nebus į balą išmesti pinigai. Tačiau, tik atsidarius jo pakuotę, greit supratau, kad jis tikrai vertas išleistų pinigų. Kokybė ir modernumas tiesiog pritrenkia. Todėl porai, nusprendusiai įsigyti kokybiškesnių sekso žaisliukų, šis vibratorius turėtų būti vienas iš labiausiai svarstytinų variantų.

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras