Alicijos pasimatymas "Netikėtas svečias"

shutterstock_227624266.jpg
 
7 komentarai
Pradėsiu istoriją nuo to, jog esu ištekėjusi moteris. Pripažinsiu, kad tekėjau ne iš meilės, o dėl to, jog norėjau greičiau pasprukti iš tėvų namų. Senmergės statusą man nuolatos prikaišiodavo draugai, giminės ir artimieji....

Ir nors ir sako, kad nevalia paisyti kitų žmonių nuomonės, nuolatiniai tėvų ir draugų priekabiai, kodėl būdama 27- erių metų dar nesukuriu šeimos, nesusirandu vyro ir tiesiog negyvenu tokio gyvenimo, kokį gyvena visi normalūs žmonės, mane tiesiog erzino!
 

Tad pasitaikius progai nutariau visiems atkeršyti ir parodyti kaip aš sugebu susirasti vyrą ir ne bet kokį, o  tokį, kurio galėtų pavydėti bet kuri mergina! Pažintį su Mariumi užmezgiau darbe. Simpatiškas vyras vis dažniau užsukdavo į parduotuvę, kurioje  prekiauju tabako gaminiais. Ironiška, tačiau tik vėliau sužinojau, kad jis nerūko, o tą lemtingąjį pirmą kartą, jis į tabako butiką užsuko draugui dovanos. Galima nesunkiai nuspėti, kad toliau jis pirko tabaką tik tam, kad pamatytų mane…. Taip prasidėjo mūsų draugystė. Visos draugės pavydėjo man jo turtų, nuosavo namo ir jo galantiškumo, o mama tiesiog meldėsi, kad nepraleisčiau ir šio šanso. Taigi, pasipiršus Mariui, jam neatsakiau ir jau neužilgo iškėlėme vestuves.

Nors tokios vestuvės atrodė lyg pasaka, seksualinis gyvenimas su Mariumi nedžiugina iki šiol. Sutariame gražiai, tačiau sekso prasme – nieko įspūdingo. Kada užsimindavau jam apie savo grubaus sekso fantaziją, jis tik pasijuokdavo, kokia aš išdykėlė ir kategoriškai atrėždavo, kad jis ne koks smurtautojas ir tai, kad prieš moterį  jis rankos niekada nekėlė ir  nekels….  


Tačiau kaip bebūtų, nėra padėties be išeities. Tad eilinį kartą, kada Marius išvyko į komandiruotę užsienyje, aš pasijaučiau namų valdove ir pasinėriau į vaizdingų ir erotiškų kino filmų seansą ir masturbaciją su įvairaus dydžio vyrišką pasididžiavimą primenančiais žaisliukais, kuriuos kruopščiai nuo savo vyro  slėpiau drabužinėje...

Tačiau tas kartas buvo kitoks. Ieškodama kažko itin erotiško savo akims internete, netikėtai atradau pažintis suaugusiems ir nutariau pažaisti….Mane užkabino pokalbiai, tad nusprendžiau pasižiūrėti kokiomis mintimis dalinasi ištvirkusi liaudis. Žaismingu savo vakaro planu pasidalinau ir aš. Žinoma, praskaidrinti mano vakarą pasisiūlė ne vienas kandidatas, tačiau vienas vienintelis pasiūlymas mane tikrai sužavėjo. 

Gavau privačią žinutę nuo Thomasss: “Mielai išdulkinčiau šią kekšytę ir ,manau, būčiau neblogas aksesuaras prie Tavo žaisliukų kolekcijos”.

Su Thomasss kalbėjomės gal dar kokias dvi valandas laaabai atvirai. Pokalbis pagrinde krypo seksualinių fantazijų tema, tačiau paminėjome vienas kitam ir asmeninio gyvenimo detalių. Pamačiusi, kad vyrukas ne pėsčias, supratingas, o svarbiausia išmano lovos reikaliukus, pasikviečiau jį pas save į namus! 

Sutarėme, kad jis mano namuose bus už poros valandų. Pasakiau jam savo namų adresą ir prasitariau, kad vartus paliksiu atidarytus, jog nesimėtytų automobilis tiesiog ant gatvės. Taip pat įspėjau, kad nesugalvotų manęs pradžiuginti  rožėmis! Juk tikrai nesinorėtų jomis "išbadyti" kaimynams akių...Tada nubėgau ruoštis pirmajam neištikimam vakarui su nepažįstamuoju!

Pirmiausia paskubomis nubėgau į dušą, o tada į savo paslaptingąją drabužinę ir iš ten išsitraukiau begėdišką liemenėlę be kauburėlių. Ją kartais užsidėdavau, kai vyro nebūdavo namuose ir norėdavau pasigrožėti tikrąja savimi. Paskubomis nusimoviau kelnaites ir užsimaukšlinau prisegamas kojines. Ant viršaus užsimečiau trumputę raudoną suknutę, pasidariau makiažą, o tada užsimetusi kailinukus nubėgau atidaryti vartų...

Per skubėjimą dariau tik tą ką reikia, o aplink nesidairiau ir net šaltas sniegas prilindęs į tapkutes manęs nei kiek neatšaldė... Dar labiau ir intensyviau širdis pradėjo plakti, kada už vartų pamačiau atvažiuojantį juodą  Peugeot ir supratau, kad tai jis!

Kaip ir dera gerai namų šeimininkei, įleidau jį įvažiuoti į kiemą, o uždariusi vartus,  visa virpėdama iš jaudulio ėjau prie jo  mašiniuko. Iš jos išlipo Jis – mano naujas potencialus meilužis! Tą akimirką mano veidą papuošė plati šypsena, mes pasilabinom ir parodydama gestą  į namus, pasiūliau užeiti.

Laiko neskaičiavome, o erotišką pokalbį pratęsėme  prie židinio ir taurės viskio. Veiksmas baigėsi mūsų su vyru miegamojo lovoje. Prisimenu, kad tą kartą mintyse tiesiog džiūgavau, jog kadaise su vyru nutarėme įsigyti metalinio rėmo lovą, prie kurios tą kart buvau prirakinta antrankiais ir  kaip reikiant patvarkyta!


Alicija

Pasakojimus konkursui siųskite  el. paštu – info@suaugusiems.lt  iki vasario 14 dienos (imtinai). 

 
Komentarai (7)
Jeigu mergina nuejo i kaire tai ji suka , o kas tada jus vede vyrai kurie eina i kaire , tai jus visi esat kales , o mergina tikrai protingai padare jeigu meiles nera . JI tikrai saunuole 10 balu
Tai ta diena buvai pirmas......hahahaa
Jei visa tai tikra....
Ponia, tu esi nuostabi....
Daryk kaip nori kaip moki...
O visi tie ožiai kurie čia peiza nesąmones, Tegul deda į ronka ir žiūri xxx, nes kaip sako...
Jei ryte padarei žmona
Suka , kekse paskutine
Vistiek suka... jei vyras taip pat padarytu jis iskart butu kiaule...
kdl iskart suka, o ka daryt, jei vyras neprisideda prie fantaziju igyvendinimo... :)
Jeigu istorija tikra, tai mergina suka, kitaip tokiu merginu nepavadinsi
Naujas komentaras