Dvigubas pasimatymas

download(4).jpg
 
Tuo metu pokalbių kambariai internete buvo mano gyvenimas. Ir būtų klaidinga sakyti, jog internetinis bendravimas buvo kažkas netikra, virtualaus ir antraeilio. Iš tiesų, man tai buvo viskas, o beveik visi chat`o dalyviai buvo savi. Laisvas dienas praleisdavau su savo gerais draugais internete, bet daugelio jų nebuvau mačiusi realybėje.

Žinoma iki tol, kol susisiekti su jais tapo lengviau ir papraščiau. Atvažiavau studijuoti į sostinę ir čia, užuot ėjusi į vakarėlius su bendrakursiais, stačia galva pasinėriau į realias pažintis su jau gerais pažįstamais tapusiais virtualiais draugais.  Kadangi daugelį vaikinų ilgą laiką gerai pažinojau iš bendravimo,  jų manieros, fotografijų ir net charakterio, tokie pasimatymai nebuvo kažkas super netikėto ir nenuspėjamo. Išskyrus vieną... 
 

Kalbant apie ekstremalius pasimatymus, mano atminty išliko vienas, kurį prisiminus, dar ir dabar menu tą minčių chaosą savo galvoje ir raudonį, išmušusį mano veidą. 
 

O buvo taip...  Buvo pavasaris. Ekonomikos kursinis apie lietuvių pajamas ir išlaidas visiškai nesirašė ir internete įprastos draugų pagalbos šį kart nesusišaudžiau, tačiau eilinį kartą užsimezgė smagus pokalbis. Vienas vaikinas, kurį jau kartą buvau mačiusi realybėje, pasiūlė susitikti ir palaikyti jam kompaniją prie Jack`o. Tad ilgai nelaukus, šokau į batelius, išjungiau kompiuterį ir štai, aš jau Vilniaus senamiestyje. Mane su šypsena pasitiko Jis. Pasivaikščiodami užsukome į prekybos centrą pasiimti Colos, užkandžių ir nukulniavome į jo bohemišką butą.
 

Viskas buvo puiku! Po to, kai jo kambaryje, prie  stipraus gėrimo aptarėme jo rašomą scenarijų kažkokiam tai renginiui, užsukau į vonios kambarį. Grįžusi, radau Jį jau svetainėje. Ką gi, pamaniau, veiksmas persikėlė į kitą kambarį. Nieko blogo negalvodama priėjau prie jo iš nugaros ir švelniai prisiliečiau. Jis pažvelgė į mane keistu žvilgsniu ir ištarė: „Tu tikriausiai nori ne manęs..“. Pakėlusi akis apsidairiau aplinkui. Už poros metrų į mane žvelgė įtūžusi brunetė. Tą akimirką supratau, kad kažkas čia ne taip... Netrukus ji jau su šiokia tokia šypsena ištarė:  „Arnas savo kambaryje“.
 

Visa išraudusi greitai nubėgau į savo simpatijos kambarį ir  lyg niekur nieko numykiau, kodėl jis niekada man nesakė, jog turi brolį dvynį! Pritariančiai šypsodamasis jis man įteikė antrą Jack`o stiklą  ir prasidėjo smagioji pasimatymo dalis!
 

 
Milda

Pasakojimus konkursui siųskite  el. paštu – info@suaugusiems.lt  iki vasario 14 dienos (imtinai). 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras