Ekstremalus pasimatymas "Ekspromtas veža"

156347593653c531759cb7a7_20446602_articles_main_big.jpg
 
Dažnai mūsų avantiūristiniai veiksmai pasiteisina ir aklas pasimatymas prisimenamas ilgam..

Penktadienio vakaras. Oras  nedžiuginantis ir visai nepavasariškas. Prisijungiau prie pokalbių svetainės aštrių pojūčių mėgėjams. Laikas plepant  slinko iš lėto. Prsijungė dar viena dalyvė, ženkliai pagyvindama pokalbį. Ji buvo pakankamai žaismingai nusiteikusi ir atviravo apie savo būsimus pirkinius iš BDSM skyriaus sexshop`e. Ankščiau pokalbiuose suaugusiems jos nepastebėjau, tačiau šįkart, kažkuo ji patraukė mano dėmesį. Gal savo atvirumu, o,gal ta beprotiška nuotaika! 

Aš ją erzinau ir tokia mano taktika puikiai pasiteisino. Tad kaip ir tikėjausi, gavau iš jos asmeninę žinutę:

- Labas vakaras, įdomu kas tu per velnias :]

Taip užsimezgė mūsų gan intymus pokalbis apie teminius polinkius. Apsikeitėme asmenukėmis. Intuicija kuždėjo, kad galiu ja pasitikėti ir, kad Ji - ne internetinis feikas. Žinoma, geriau pagalvojus,  pasielgiau neatsakingai išsiųsdamas savo foto, kurioje matyti mano veidas, bet avantiūra kartais pasiteisina…

Tarp mūsų užsimezgė atviras intriguojantis pokalbis, o atsisveikinom jau gerokai po pusiaunakčio, linkėdami viens kitam labos nakties. Kalbėjom apie norus ir polinkius  iš forumo temos. Ji sakė, kad moka paklusti tik tiems, kas gali ją suvaldyti, o visiems kitiems -  ji nebus paklusni avelė ir juo labiau, niekam nevergaus. Mano galvoje jau rezgėsi būsimos sesijos vaizdiniai! Aš užsimaniau jos ir troškau noru suvaldyti nepaklusniąją!

Išaušo šeštadienis. Po malonių rytinių  procedūrų ir pusryčių, įsijungiau kompiuterį. Radau jos žinutę. Ji prasitarė, kad buvo sunku užmigti, kad galvojo apie mūsų vakarykštį  pašnekesį. Mano naujoji Nepažįstamoji siuntė signalus, kad būtų malonu susitikti. Apsikeitėm  numeriais ir mūsų pažintis perėjo į balsinę stadiją. Jos balsas buvo užburiantis, o pokalbio baigti visai nesinorėjo. Visgi, mus skyrė gan solidus atstumas ir jei ne jis, aš jau seniai būčiau mašinoje  ir važiuodamas kalbėčiausi telefonu su ja!


Galvoje vis sukosi mintys apie dviprasmį jos kvietimą atvažiuoti į svečius. Niekaip negalėjau nuspręsti, ar važiuoti pas Ją, ar ji mane tik erzina! Visgi, pagautas smalsumo, susiruošiau į kelionę.Pasiėmiau savo kuprinę su įrankiais ir priemonėmis smagiems žaidimams ir sėdau į mašiną. Kelionė neprailgo, nes mane lydėjo jos daug žadantis balsas.

Ir štai, aš stoviu prie jos durų. Akimirkai prieš paspaudžiant durų skambutį, pagalvojau, kad  velnias mane čia atvilko ir nežinojau ko tikėtis, juk mes visai nepažįstami. Tik balsas ir nuotraukos! Bet tas negeras mintis greitai nuvijau į šalį ir ryžtingai paspaudžiau durų skambutį. 

Duris atidarė labai žavi jauna panelė. Ji man nusišypsojo ir gundančiai pakvietė į vidų. Štai, tas aklasis vakarinis pasimatymas! Namų šeimininkė pasiūlė nusivilkti ir pakvietė išgerti karštos arbatos. Lauke buvo vos 4 laipsniai, tad toks jos gestas mane sužavėjo. Įėjus į svetainę žalioji arbata jau garavo ant stalo. Aš įsitaisiau ant sofutės kiek tolėliau nuo jos, o ji buvo įsiraizgiusi sofos kamputyje.

Kurį laiką mes tyrinėjome vienas kitą netardami nei žodžio. Per TV ėjo kažkoks muzikinis kanalas, o arbata buvo greitai išgerta. Tada pasiūliau jai šio to stipresnio ir įteikiau atsivežtą viskio butelį. Vakaro šeimininkė buvo labai paslaugi ir nubėgo atnešti ledukų iš kameros. Tada pagalvojau, kokia rūpestinga ir nuovoki panelė. Ji grįžo nešina dideliu stiklu. Man įpylė viskio su ledukais, o pati mėgavosi lediniu kokteiliu su Cola. Pirmas gurkšnis už pažintį maloniai sušildė mano gomurį, o galvoje sušmėžavo mintis, kad vakaras prasideda puikiai! Iš jos žvilgsnio supratau, kad Ji nusiteikusi žaismingai. Mes niekur neskubėjom,juk šeštadienio vakaras. Ji pasakojo apie save, o aš klausiausi, įterpdamas komentarą. Nepastebimai ištuštėjo mūsų taurės, o paslaugioji šeimininkė netruko  vėl jas papildyti. Mačiau, kaip jos veidas pasidengė sveiku raudoniu, o akys spindėjo. Aš paliečiau jos šlaunis ir jos kūnas išdavė  nenumaldomą aistrą. 

Stengiausi neišduoti savo susijaudinusios būsenos ir nudelbiau akis, tačiau ji viską suprato. Kada mūsų žvilgsniai susidūrė, jos norai buvo man kaip ant delno. Matydama, kad aš neskubinu įvykių, ji ėmėsi iniciatyvos ir lyg tarp kitko, parodė filmuką savo kompiuteryje. Buvo akivaizdu, kas ją veža!

Aš puikiai supratau, ko ji siekia, bet nutariau dar truputį  "pakankinti" ją laukimu. Jaučiau  kaip ji nekantrauja išbandyti tai, apie ką kalbėjome dar taip neseniai. Nutariau pakurstyti ugnį ir užsiminiau jai apie savo kuprinę. Jos akys tiesiog maldavo, kad su ja pažaisčiau:

-O tu visą laiką vežiojiesi tą velnišką kuprinę?

-Paprastai taip,- tariau ramiai ir toliau atsainiai bendravau, lyg nekreipčiau dėmesio į jos siunčiamus signalus.

Kai pamačiau, kad ji labai greitai ištuštino savo taurę, supratau, kad atėjo laikas imtis veiksmų, nes kitaip žaidimas gali tapti labai nepatrauklus. Atsisėdau ant fotelio žvilgsniu pakviesdamas ją pas save. Kai Ji atėjo arčiau, čiupau jos liemenį ir užsimečiau ją ant kelio. Ji nesipriešino, o tik paklusniai išrietė užpakaliuką, duodama ženklą, kad nori pajusti mano delną ant savo žandukų. Labai smagus jausmas, kai jauti merginos karštą kūną net per rūbus. Pakėlus jos suknelę, man atsivėrė nuostabus vaizdas. Jos gražios kelnaitės buvo įrėmintos tarp patrauklių bulkučių.

Toks vaizdas  sužadino mano norą smagiam masažui ir aš užsivedžiau...

 

Patvirkęs

 

Pasakojimus konkursui siųskite  el. paštu – info@suaugusiems.lt  iki vasario 14 dienos (imtinai). 

 
Komentarai
Naujas komentaras